ایسنا/خراسان رضوی معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در روزهای آینده اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها از درب منزل اجرا خواهد شد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در پی تاکیدات شهردار و رییس شورای اسلامی شهر مشهد مبنی بر اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها از درب منزل به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، این موضوع درجلسه شورای همتای استان مطرح و پس از تصویب مقرر شد طرح زوج و فرد از درب منزل اجرایی شود.
وی افزود: باتوجه به این موضوع تدارکات لازم برای نصب نرم افزار مورد نیاز ظرف 24-48 ساعت آینده انجام و طرح تردد زوج و فرد خودروها از درب منازل اجرا می شود و پلاک خودورهای متخلف از طریق 450 دوربین نظارت تصویری، 110 دوربین ثبت تخلفات و پنج خودرو دارای دوربین ثبت تخلف، ثبت خواهد شد.
کاظمی بیان کرد: تاریخ دقیق اجرای طرح زوج فرد خودروها از درب منزل با هماهنگی سایر نهادهای ذیربط طی روزهای آینده اعلام می شود. در مرحله اول به خودروهای متخلفی که پلاک آنها از سوی دوربین ها ثبت شود از طریق پیامک اخطار داده شده و درمرحله بعد جریمه خواهند شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار