بهار نوحیان بازیگر «منطقه پرواز ممنوع» از نقش خود در این فیلم و ویژگی های این اثر می گوید.

به گزارش خبرنگار حوزه سینمایی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا ، فیلم «منطقه پرواز ممنوع» به نویسندگی و کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد که به عنوان پیشکش سینمای ایران به نوجوانان ایرانی شناخته می شود، از پانزدهم آبان ماه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرده است.
هادی حجازی فر، محمد فیلی، متین پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین العابدین تقی پور و بهار نوحیان از جمله بازیگران فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» هستند.
این فیلم در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان که شهریورماه امسال در اصفهان برگزار شد، مورد استقبال گسترده مخاطبان و به ویژه نوجوانان و خانواده های آنان قرار گرفت و به عنوان پرمخاطب ترین فیلم جشنواره انتخاب شد.
بهار نوحیان در این اثر نقش همسر یک رزمنده مدافع حرم به نام مصطفی (با بازی هادی حجازی فر) و مادر محمد مهدی، یک از سه شخصیت نوجوان را بازی می کند.
نوحیان متولد سال 1356 و فارغ التحصیل رشته تئاتر (گرایش طراحی صحنه) از دانشگاه هنر و معماری است. در سال های پایانی دبیرستان، بازی در سریال «سیاه، سفید، خاکستری» سیامک شایقی را تجربه کرد؛ سریالی که با بازیگرانی همچون عنایت بخشی، مهتاج نجومی، نعمت الله گرجی، غلامحسین لطفی و هایده حائری در سال 1376 از تلویزیون پخش شد.
پس از آن بیشتر روی بازی در تئاتر متمرکز شده و در چند جشنواره معتبر هم برنده جایزه شد. نوحیان در سال 1380 برای بازی در نقش ژاندارک در نمایشی به کارگردانی عباس اقسامی جایزه هیئت بازبینی جشنواره تئاتر فجر را گرفت؛ اثری که هرچند در بخش اصلی این جشنواره ارائه نشده بود، اما نظر هیئت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار