شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و مرکز تجارت جهانی فردوسی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان شرکت رفاه و مرکز تجارت جهانی فردوسی پنجم آبان ماه سال جاری با حضور مدیران عالی رتبه در ستاد مرکزی این بنگاه اقتصادی خصوصی برگزار شد.
مشارکت در راه اندازی فروشگاه تحت نام و علامت تجاری رفاه یا هر نام و برندی که رفاه معرفی کند، با شرایط و تعهدات تعیین شده، از مفاد این قرارداد همکاری هفت ساله است.
دکتر رسول محمدی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با ابراز خرسندی از انعقاد این قرارداد همکاری و اشاره به افتتاح شعب جدید به مناسبت 17 ربیع الاول همزمان با بعثت حضرت رسول اکرم(ص) گفت: «امیدواریم امضای این تفاهم نامه آغازگر اتفاقات خوب در عرصه اقتصاد کشور باشد و بتوان نتایج مثبت آن را به زودی مشاهده کرد. انعقاد این قرارداد در راستای تحقق هدف توسعه شتابان فروشگاه های رفاه و گسترش شعب در مجتمع های تجاری موفق و پررونق در سراسر کشور است. ما در سال های اخیر همواره خود را به عنوان شریک مجتمع های تجاری می دانیم.»
وی ادامه داد: «فروشگاه های رفاه در جهت توزیع مدرن و سیستماتیک کالاهای مورد نیاز مردم گام بلندی برداشته و می دانیم که راهی طولانی در این راستا در پیش داریم. امید است که قراردادهای همکاری مشابه، ما را در تحقق اهداف شرکت در جهت خدمت به هموطنان عزیزمان یاری دهد.»
دکتر محمدی در پایان خاطرنشان کرد: «در سال های اخیر شرکت رفاه به عنوان یک بنگاه اقتصادی خصوصی و خدمت رسان به مردم، با ارگان ها، سازمان ها و شرکت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار