دلیل تسلیت نگفتن محمود احمدی نژاد بعد از فوت آیت الله مصباح فاش شد /صادق محصولی به تفکر احمدی نژاد نزدیک است یا نیکزاد؟

لوگوی آفتاب نیوز آفتاب نیوز . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۱۲
بهمن شریف زاده گفت: آقای احمدی نژاد هنوز اعلام نکرده اند که قصد حضور در انتخابات دارند یا نه؛ یعنی نه نفیا و نه اثباتا درباره حضورش در انتخابات موضعی نگرفته اند.

آفتاب نیوز :
بهمن شریف زاده، از نزدیکان محمود احمدی نژاد درباره اینکه آیا او نامزد ریاست جمهوری می شود یا نه گفت: «آقای احمدی نژاد هنوز اعلام نکرده اند که قصد حضور در انتخابات دارند یا نه؛ یعنی نه نفیا و نه اثباتا درباره حضورش در انتخابات موضعی نگرفته اند. سیاست او سکوت است و مطلقا درباره این موضوع به هیچکس سخنی نگفته است. او فعلا هیچ اظهارنظری در این باره نمی کند و نه فقط من که هیچکس فعلا در جریان آمدن یا نیامدنش در انتخابات نیست».
او درباره اینکه آیا احتمال دارد احمدی نژاد از فرد یا افراد خاصی در انتخابات حمایت کند، اظهار کرد: «من حدس خودم را می گویم. آقای احمدی نژاد یک تفکر خاص دارد که اگر افرادی در این تفکر قرار داشته باشند مورد حمایتش واقع می شوند و اگر نداشته باشند طبیعتا حمایت نمی شوند. تفکر او هم بهار است که منشور نهضت به سوی بهار هم منتشر شده است. حالا اگر کسی تفکر بهار را قبول داشته باشد، آقای احمدی نژاد از او حمایت می کند».
این فعال سیاسی درخصوص اینکه آیا احمدی نژاد در انتخابات مجلس از افرادی چون علی نیکزاد و شمس الدین حسینی حمایت کرد یا خیر و اینکه آیا احتمال دارد در انتخابات ریاست جمهوری از چنین افرادی حمایت کند، بیان کرد: «آقای احمدی نژاد از هیچ یک از این آقایانی که نام بردید حمایت نکرد و خودش هم به صراحت گفت که هیچ یک از نامزدهای نمایندگی مورد حمایت من نیستند. آقای نیکزاد که اصلا با تفکر آقای احمدی نژاد همخوان نیست و با هیچ معیاری نمی شود او را داخل در تفکر بهار دانست. آقای حسینی هم همین طور اما آقای نیکزاد به مراتب بیشتر با افکار آقای احمدی نژاد فاصله دارد. این به معنی آن نیست که آنها در گذشته با آقای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار