اژه ای: مفسدان اقتصادی با قاطعیت محاکمه می شوند

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸
معاون اول قوه قضائیه گفت: دشمن مسائل اقتصادی ما را هدف قرار گرفته است باید کمک کنیم که زمینه رونق اقتصادی ایجاد شود و در این زمینه دستگاه قضائی با مجرمان اقتصادی به سرعت و قاطعیت برخورد می کند.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای صبح امروز در مراسم معارفه رئیس کل جدید دادگستری استان مازندران اظهار کرد: از خدا در این ماه درخواست کردیم که صفات زشت ما را تبدیل به خوبی ها کند، درخواست کردیم که نفاق، درویی، کینه، حسد و تکبر را تبدیل به خوبی ها و نیکی ها کند.
وی با اعلام اینکه ماه رمضان بسیار شریف است، گفت: ضیافت الهی بسیار گسترده است و اگر این ماه از ما بگذرد و تحولی در ما ایجاد نشده باشد خسران بسیار بزرگی است، چون نمی دانیم ماه رمضان دیگری را درک می کنیم.
معاون اول قوه قضائیه خاطرنشان کرد: اگر در این ماه توشه ای نگیریم خود خسران بزرگی است، انسان با شیطان مواجه است و قسم خورده که همه ما را اقوا کند، این نفس ما هم مکرر ما را به سمت غیر خدا می کشاند، شیطان صفت ها هم دست به دست هم دادند که ما را از رسیدن به قرب الهی باز دارند.
بیشتر بخوانید:
اژه ای ادامه داد: امروز در تصمیم گیری ما نفوذی ها در حال کار هستند، مگر نبوده است که بیش از دو سال ما را معطل برجام کردند که از این طریق مشکلات خودمان را حل کنیم، ولی فقیه که فریاد زد به شیطان اعتماد نکنید قابل اعتماد نیست، آمریکا کسی است که امام راحل آن را شیطان بزرگ نامید، بیش از دو سال مسائل کشور را به برجام گره زدند، بحث مذاکره با آمریکا از آن حرف های شیطانی است که باید به خدا پناه برد.
اژه ای خاطرنشان کرد: امروز رهبر انقلاب اسلامی فریاد می زند این مذاکره مذاکره مصطلح نیست، این مذاکره ای نیست که برای رفع مشکلات تشکیل شود، مذاکره با شیطان، شیطان بنا دارد ما را به جهنم ببرد، سر چه مسائلی باید با آمریکا مذاکره کنیم، او جز به نابودی و دین ما راضی نمی شود، ...