مسئول برگزاری لیگ دوچرخه سواری بانوان گفت: سطح کیفی مسابقات بانوان با توجه به تعطیلی شیوع ویروس کرونا خوب بود و بانوان فراتر از انتظار ظاهر شدند.
به گزارش ایلنا، فرشید خلوتی مسئول برگزاری لیگ اولین مرحله لیگ دوچرخه سواری بانوان گفت : با توجه به اینکه صدور مجوز برگزاری لیگ به ما دیر اعلام شد اما با برنامه ریزی منجسم فدراسیون از چهارشنبه تا جمعه گذشته توانستیم مسابقات لیگ دوچرخه سوای بانوان را در ماده های استقامت جاده، پیست و تایم تریل در دو بخش بزرگسالان و جوانان برگزار کنیم. در واقع همه عوامل در فدراسیون سعی کردیم که این میزبانی را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.
وی در ادامه افزود: شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی ۷ ماهه مسابقات و تمرینات شده بود هر چند در ۳ ماه گذشته دوچرخه سواران با رعایت پرتکل های بهداشتی تمرینات خود را برگزار می کردند اما باید اظهار داشت انصافا با تمام این وقفه ها تیم های خوبی در این دوره و با انگیزه زیاد شرکت کردند که فراتر از انتظارات ظاهر شدند.
مسئول برگزاری لیگ دوچرخه سواری بانوان تصریح کرد: در اولین مرحله لیگ بانوان مجموعا 13 تیم از کل کشور در این رقابت ها شرکت کردند و نتایج خوبی در لیگ ثبت شد. هر چند برای ما برگزاری یکدفعه ای میزبانی مسابقات بانوان سخت بود اما باید یادمان باشد که برگزاری همین مسابقات است که بانوان را انگیزه می دهد و می تواند باعث پیشرفت آنها شود. رشته دوچرخه سواری از رشته های پول دار نیست و ورزشکاران بیشتر به خاطر علاقه شان به این رشته رکاب می زنند.
خلوتی در مورد مشکلات این رشته تاکید کرد: اول بگویم که اسپانسرهای زیادی در دوچرخه سواری وارد نمی شوند چون حامیان مالی انتظار دیده شدن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار