شغل رفتگری قهرمان کشتی آسیا در شهرداری دزفول تغییر می‌کند

لوگوی ایسنا ایسنا . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۵۰
ایسنا/خوزستان سرپرست دبیری هیات کشتی خوزستان از تغییر شغل قهرمان کشتی آسیا در دزفول از رفتگری به شغل دیگر در شهرداری این شهرستان خبر داد.

محمد حسینوند، دارنده ۲ مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان آسیا و فرزند جانباز و آزاده هشت سال جنگ تحمیلی، روز یکشنبه هفته جاری در گفت و گو با ایسنا از بارها ناکامی برای پیدا کردن شغل در ادارات مختلف خوزستان و سرانجام مشغول به کار شدن در شهرداری دزفول به عنوان رفتگر صحبت کرد. او همچنین عنوان کرد که "از طریق پیمانکار در شهرداری دزفول استخدام شدم و ۲ میلیون تومان حقوق می گیرم، البته به من گفتند اگر کارت را خوب انجام بدهی تا دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان هم ممکن است حقوق بگیری. آیا شان یک ورزشکاری که برای تیم ملی افتخارآفرینی کرده، این است که با او این طور برخورد شود و این حرف را به من بزنند که اگر خوب زباله ها را جمع کنی ۱۰۰ هزار تومان بیشتر حقوق می گیری؟"
به گزارش ایسنا، ا فشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز با اشاره به تماشای کلیپی از حسینوند و شرایط او، عنوان کرد "از قهرمانان عزیز می خواهم که منتظر نمانند تا کسی بیاید در خانه آن ها را بزند و بگوید تشریف بیاورید و استخدام شوید. از آن ها می خواهم به معاونت ورزشی اداره کل مراجعه کنند تا کارهای جذب آن ها پیگیری شود تا در همین سیستم یا دستگاه دیگر، استخدام آن ها اتفاق بیافتد. همچنین آقای حسینوند هم در کلیپی که منتشر کرده می گوید که فرزند یک جانباز است. پس فردی که هم قهرمانی دارد و هم فرزند جانباز است، می تواند برای استخدام به ما مراجعه کند و ما مشکلی نداریم."
 همچنین میلاد قلاوند سرپرست دبیری هیات کشتی خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: بعد از این که متوجه شرایط شغلی آقای حسینوند شدیم از آقای کبابی رییس هیات کشتی دزفول خواستیم که این موضوع را پیگیری کند و طی جلسه ای که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .