در دومین روز حضور نیروهای شهرداری اصفهان در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، نیروهای امدادی شهرداری اصفهان اقدام به تخلیه آب خانه های کنارک کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محسن گلابی در مورد آخرین اقدامات نیروهای اعزامی از شهرداری اصفهان به استان سیستان و بلوچستان برای امدادرسانی به سیل زدگان، اظهار کرد: اکیپ های اعزامی از اصفهان شب گذشته در منطقه مستقر شدند و از صبح امروز کار خود را برای تخلیه آب منازلی که دچار آبگرفتگی شده بودند آغاز کردند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به تقسیم وظایف، نیروهای شهرداری اصفهان در کنارک مستقر هستند و این منطقه را تحت پوشش اقدامات امدادی خود دارند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر اولویت ما تخلیه آب از خانه های ساکنان این منطقه است.
گلابی در مورد تداوم ارسال تجهیزات و نیروی امدادی بیشتر از اصفهان به منطقه هم گفت: در حال حاضر تجهیزاتی که طی دو اکیپ از اصفهان به منطقه ارسال شده است، کافی است و تصمیمی برای افزایش تجهیزات و نیرو نداریم.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، زمان حضور نیروهای اصفهانی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان را تا زمان رفع نیاز مردم سیل زده به امدادرسانی عنوان کرد.
گفتنی است، طی دو روز گذشته دو اکیپ امدادی از شهرداری اصفهان شامل تجهیزاتی همچون تانکر، پمپ های تخلیه آب، جرثقیل، قایق و نیروهای غواص و امدادی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال و اعزام شده است. شهردار اصفهان هم روز گذشته به این استان، سفر و از این مناطق بازدید کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار