مهاجم ایرانی استانبول اسپور ترکیه در مورد شرایطش در این تیم صحبت کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، اللهیار صیادمنش در خصوص شرایطش در استانبول اسپور ترکیه اظهار داشت: شرایط خوبی دارم و تیم ما تیم خوبی است که از حضور در آن راضی هستم. من برای آشنایی با فضای فوتبال ترکیه و کسب تجربه بیشتر به صورت قرضی به اینجا آمدم و فکر می کنم در طول چند ماه گذشته پیشرفت خوبی داشتم و این در فوتبالم خودش را نشان می دهد.
وی در مورد اینکه حضور در لیگ دو ترکیه برایش کم نیست، گفت: من اینطور به آن نگاه نمی کنم و همانطور که گفتم برای کسب تجربه به اینجا آمدم و شرایطم هم خوب است. البته که هدفم از آمدن به لیگ ترکیه ماندن در اینجا نیست و هدفم این است که یا به فنرباغچه برگردم و اگر شرایط خوبی داشتم در این تیم بمانم یا به لیگ های بهتر و تیم های بزرگتر بروم و تلاشم هم در همین مسیر است. می خواهم ابتدا به عضو ثابت در فنرباغچه تبدیل شود و پس از آن اهداف بزرگتر را دنبال کنم.
مهاجم ایرانی استانبول اسپور در مورد اینکه در این تیم فضای رشد و پیشرفت را مهیا می بیند یا نه هم عنوان کرد: بله شرایط کاملاً فراهم است و فصل گذشته از همین تیم استانبول اسپور یک بازیکن مستقیماً به تیم لیل فرانسه پیوسته و در حال حاضر در لوشامپیونه و لیگ اروپا بازی می کند و شانس انتقال به تیم بزرگتر هم دارد و پیشنهادات خوبی دریافت کرده است. فکر می کنم چنین شرایطی را من هم بتوانم برای خودم فراهم کنم.
صیادمنش در مورد شرایط استقلال هم توضیح داد: کاملاً استقلال را دنبال می کنم و در جریان بازی ها و اخبار و نتایج هستم و خیلی خوشحالم که تیم در حال رشد است و نتایج خوبی گرفته و هواداران از این وضعیت خوشحال هستند. امیدوارم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار