هنوز تب اخبار داغ مربوط به سها فروکش نکرده که خبر گم شدن معین شریفی کوهنورد ۳۶ ساله اهل کردکوی منتشر شد. وی عصر سه شنبه در محدوده خیابانک در جنگل امام رضا (ع) کردکوی مفقود شد و جستجو برای یافتن وی تاکنون به نتیجه نرسید. فرماندار شهرستان کردکوی گفت: او جوانی ورزشکار و مسلط به کوه پیمایی است که بعد از ظهر سه شنبه به تنهایی کوهپیمایی را آغاز کرد و از آن روز تاکنون خبری از وی نیست.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
چند هفته پس از گم شدن پر هیاهوی سها رضانژاد کوهنورد قائمشهری که در نهایت با پیدا کردن جنازه وی در یکی از مسیرهای سخت گذر جنگل غرب گلستان پایان یافت، جوان ۳۶ ساله اهل کردکوی در گوشه دیگری از این عرصه جنگلی مفقود شد و تلاش برای یافتن ردی از وی در پایان دومین روز جستجو به نتیجه نرسید.
پرونده سها رضانژاد یکی از اخبار پرطرفدار تیرماه امسال گلستان بود که به دلیل ابعاد پیچیده و مبهم آن، مورد توجه افکار عمومی قرار گرفت.
سهای ۲۷ ساله ۲۰ تیرماه امسال همراه با یک گروه کوهنوردی غیربومی و علیرغم ممنوعیت سفر ناشی از کرونا به ارتفاعات جهان نما در شهرستان کردکوی رفت اما نیمه های شب در مسیری بی بازگشت و نامعلوم قدم گذاشت و در نهایت حدود یک ماه پس از مفقودشدن، جنازه وی پیدا شد.
هنوز تب اخبار داغ مربوط به سها فروکش نکرده که خبر گم شدن معین شریفی کوهنورد اهل کردکوی منتشر شد.
وی عصر سه شنبه در محدوده خیابانک در جنگل امام رضا (ع) کردکوی مفقود شد و جستجو برای یافتن وی تاکنون به نتیجه نرسید.
فرماندار شهرستان کردکوی به ایرنا گفت: معین شریفی جوانی ورزشکار و مسلط به کوه پیمایی است که بعد از ظهر سه شنبه به تنهایی کوهپیمایی را آغاز کرد و از آن روز تاکنون خبری از وی نیست.
ابرهیم قدمنان از مشارکت نیروهای راهداری منابع طبیعی، محیط زیست، بخشداری فرمانداری و هلال احمر کردکوی برای جستجو یا سرنخی از این شهروند قدردانی کرد و گفت که فعالیت تیم های امدادی تا زمان یافتن اثری از این کوهنورد ادامه خواهد یافت.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان هم در گفت و گو با ایرنا از فعالیت ۴ تیم جستجو به همراه دو سگ زنده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار