نشست مجازی پرسش و پاسخ به همت نهاد کتابخانه های عمومی کرمانشاه با موضوع دفاع مقدس در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش ؛ نشست پرسش و پاسخ به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با حضور سردار عبدالله ویسی، رزمنده و پژوهشگر دفاع مقدس؛ رضا کریمی، معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان و کورش باباجانی کارشناس فرهنگی اداره کل در فضای مجازی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار شد.
عبدالله ویسی، از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و پژوهشگر در دفاع مقدس اظهار کرد: امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران با تدبیر، دفاع از کشور را مدیریت می کرد و کسی نظرش را به امام القا نمی کرد، اما امام به نظرات دیگران خوب گوش می دادند و تصمیمات نهایی را خودشان اتخاذ می کردند.
او افزود: در ۸ سال جنگ تحمیلی ما نه تنها با عراق، بلکه با تمام کشور ها جنگیدیم و با این وضعیت تنها ۲۰ درصد از بودجه کشور صرف جنگ شد و مابقی هزینه ها را مردم تأمین کردند و مردم در حماسه ۸ سال دفاع مقدس ثابت کردند که انقلابی و جهادگر هستند.
رزمنده و پژوهشگر دفاع مقدس در پرسش مخاطبین در فضای مجازی عنوان کرد: شهدای شاخص از مردم و جوانان عادی جامعه بودند، این ها افراد خاصی نبودند جنگ و تعهد به انقلاب اسلامی و رشادت های آنان در نبرد با دشمن آنان را انسان های ویژه و آنان را اسطوره کرد.
او در جواب مخاطبان مجازی این نشست در مورد دستاورد ها بیان کرد: اکنون با دادن خون شهدا ما توانستیم به پنج علوم جهان دست پیدا کنیم، ما در شرایط سختی وارد جنگ شدیم.
او در ادامه گفت: ما که به عنوان رزمنده در ۸ سال دفاع مقدس با دشمن جنگیدیم و سربلند از این امتحان الهی بیرون آمدیم باید حال در خصوص ناگفته های دفاع مقدس جوابگوی جوانان در این نسل پس از جنگ باشیم و برای جوانان روشنگری کنیم همچنان که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار