التیام روح با عکاسی؛یک نامه عاشقانه به طبیعت… /تصاویر

توریسم آنلاین شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۶
«پپه سوهو» عکاس زاده مکزیکو سیتی است که نخستین نشانه های علاقه و استعداد و ذهن فعال را در سنین کم نشان داد. به گزارش «توریسم آنلاین» او پس از گذران دورانی سخت با مشکلات فیزیکی و روحی شدید تصمیم می گیرد عکاسی را آموخته و به طور حرفه ای ادامه دهد. پپه پس از پایان مطالعات خود تصمیم می گیرد خود را محک بزند،پس به یک سفر سه ساله رفته و بیست کشور در چهار قاره را می بیند. پپه عکاسهایش را یک نامه عاشقانه به طبیعت توصیف می کند در حالی که دردهای خودش را هم التیام می بخشد. عکسهای تحسین برانگیز این عکاس در گالری های هنری مکزیک ، اسپانیا ،آمریکا ، کانادا و دیگر کشورها به نمایش در آمده اند. در ادامه منتخبی از عکسهای او را تماشا می کنید که با سوژه های حیات وحش ، چشم انداز طبیعی ، حیوانات ، عکاسی زیر آبی ثبت شده اند. آقای ارژنگ نژاد - مجسمه سازی (ایران شناسی) / فیلم

«پپه سوهو» عکاس زاده مکزیکو سیتی است که نخستین نشانه های علاقه و استعداد و ذهن فعال را در سنین کم نشان داد.
به گزارش «توریسم آنلاین» او پس از گذران دورانی سخت با مشکلات فیزیکی و روحی شدید تصمیم می گیرد عکاسی را آموخته و به طور حرفه ای ادامه دهد.
پپه پس از پایان مطالعات خود تصمیم می گیرد خود را محک بزند،پس به یک سفر سه ساله رفته و بیست کشور در چهار قاره را می بیند.
پپه عکاسهایش را یک نامه عاشقانه به طبیعت توصیف می کند در حالی که دردهای خودش را هم التیام می بخشد.
عکسهای تحسین برانگیز این عکاس در گالری های هنری مکزیک ، اسپانیا ،آمریکا ، کانادا و دیگر کشورها به نمایش در آمده اند.
در ادامه منتخبی از عکسهای او را تماشا می کنید که با سوژه های حیات وحش ، چشم انداز طبیعی ، حیوانات ، عکاسی زیر آبی ثبت شده اند.
پناهگاه مقدس رومانی /تصاویر

سرخط اخبار