«بیژن زنگنه» وزیر نفت با اشاره به اینکه خودرو های فرسوده کارت سوخت ندارد گفت که اگر از گذشته کارت سوخت این خودرو ها موجود و فعال است سهمیه بنزین می گیرند.

سرنوشت سهمیه بنزین خودرو های فرسوده هنوز مشخص نیست با این حال وزیر نفت می گوید به همه خودرو هایی که کارت سوخت دارند سهمیه بنزین تعلق می گیرد؛ حتی خودرو های فرسوده.
به گزارش ایرنا، حدود ۲۰ روز از آغاز سهمیه بندی بنزین و اصلاح قیمت می گذرد، با این حال مالکان خودرو های فرسوده نمی دانند که آیا سرانجام سهمیه بنزین ۱۵۰۰ تومانی شامل حال آن ها خواهد شد یا خیر.
اغلب خودرو های فرسوده کارت سوخت ندارند و از همین رو سهمیه بنزین دریافت نمی کنند. اما تعدادی از خودرو های فرسوده در کشور هستند که زمانی که کارت سوخت به دلیل تک نرخی شدن قیمت بنزین دیگر استفاده نشد، فرسوده نبودند و همچنان کارت سوخت دارند.
برای این خودرو ها سهمیه آبان و آذر بنزین واریز شده، اما مالکان این خودرو ها نمی دانند که آیا روند واریز سهمیه بنزین ادامه دار خواهد بود؟
با اجرای سهمیه بندی بنزین، اما و اگر ها بر سر سهمیه بنزین و خودرو های فرسوده بالا گرفت و یکبار صحبت از سوزاندن و غیرفعال کردن کارت سوخت این خودرو ها شد و بار دیگر از تشکیل کارگروهی خبر دادند که وضعیت سهمیه بنزین خودرو های فرسوده را مشخص خواهد کرد.
«بیژن زنگنه» وزیر نفت با اشاره به اینکه خودرو های فرسوده کارت سوخت ندارد گفت که اگر از گذشته کارت سوخت این خودرو ها موجود و فعال است سهمیه بنزین می گیرند.
وی تاکید کرده که همه خودرو هایی که کارت سوخت دارند، سهمیه بنزین دریافت می کند.
نکته مهم این است که وزارت نفت نقشی در تعیین خودرو ها برای دریافت کارت سوخت ندارد و تنها مجری تخصیص سهمیه به شمار می رود.
در این مورد، «حمید قاسمی ده چشمه» قائم مقام مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفته که هنوز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار