اولین برنامه عادل فردوسی پور بعد از دوری از تلویزیون با حضور علی دایی، ژوله و پژمان جمشیدی برای ال کلاسیکو قرار است 24 آذر به نمایش در آید.

به گزارش خبرگزاری موج، عادل فردوسی پور به مناسبت بازی حساس بین دو تیم بارسلونا و رئال مادرید ویژه برنامه اینترنتی به نام کلاسیکو آماده کرده است که قرار است یکشنبه 24 آذر از طریق یک اپلیکشین اینترنتی رایگان به نمایش درآید.
ویژه برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور، با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور هواداران دو تیم در استودیو، در آستانه ال کلاسیکوی حساس چهارشنبه شب برای پخش در پلتفرم های اینترنتی آماده شده است.
این برنامه که با حضور علی دایی، وریا غفوی، امیرمهدی ژوله به عنوان میهمان و با اجرای پژمان جمشیدی به بررسی آخرین اتفاقات بارسلونا و رئال مادرید پیش از بازی بزرگ می پردازد، قرار است یکشنبه شب ۲۴ آذر از طریق کافه بازار به رایگان به نمایش درآید. برای تماشا کلیک کنید
ژابی آلونسو بازیکن تیم ملی اسپانیا هم به عنوان کارشناس برنامه «کلاسیکو» با برقراری ارتباط اینترنتی تحلیل هایی از رقابت دو تیم و حال و هوای فعلی دو شهر بارسلون و مادرید را ارائه می کند.
تهیه کنندگی «کلاسیکو» را عادل فردوسی پور برعهده دارد و کافه بازار، فیلیمو و نماوا از سرمایه گذاران این برنامه هستند. این برنامه یکشنبه ۲۴ آذر منتشر خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار