۱۰ بازی برتر سال از نگاه متاکریتیک

تیتربرتر یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۴

به گزارش تیتربرتر؛
اکنون که در سال ۲۰۱۹ قرار داریم و چشم اندازی خوبی در آینده صنعت گیم پیش بینی می شود؛ بد نیست تا نگاهی به سال گذشته داشته باشیم و بهترین عناوین بازی سال ۲۰۱۸ را از نگاه وب سایت متاکریتیک استخراج کنیم.
برترین ها - سید هادی هادیان: دنیای وسیع تکنولوژی هر روز وسیع تر می شود و ما در صنعت گیم شاهد پیشرفت های چشم گیری هستیم که در مقایسه با سال های گذشته حرف های زیادی برای گفتن دارد. از سخت افزار های قدرتمند پردازشی گرفته تا موتور های خارق العاده بازی سازی؛ همه پتانسیل های لازم برای یک رقابت و تنگ و نفس گیر را محیا کرده است. رقابتی برای قرار گرفتن در لیست بهترین ها بازی های سال!
در سال گذشته شاهد بازی های خوب و باکیفیتی بودیم که میدان رقابت برای عنوان بهترین بازی سال را بیش از پیش داغ تر کرده بود. این رقابت در پایان هر سال به اوج خود می رسد و با برگزاری مراسمی همچون The Game Awards به کار خود خاتمه می دهد. هرچند که برخی از منتقدان شیوه برگزاری TGA و انتخاب بازی ها را قبول ندارند، ولی می توان با نگاه انداختن به وب سایت متاکریتیک (Metacritic) که به عنوان یک مرجع قابل اعتماد برای تعیین کیفیت بازی های ویدیویی به شمار می رود؛ چرا که امتیاز نهایی ثبت شده در این سایت نظر یک شخص خاص نیست و از مجموع نظرات منتقدین سراسر دنیا بدست آمده است.
اکنون که در سال ۲۰۱۹ قرار داریم و چشم اندازی خوبی در آینده صنعت گیم پیش بینی می شود؛ بد نیست تا نگاهی به سال گذشته داشته باشیم و بهترین عناوین بازی سال ۲۰۱۸ را از نگاه وب سایت متاکریتیک استخراج کنیم. البته در نظر داشته باشید که بازی هایی را در این لیست قرار داده ایم که علاوه بر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار