ایسنا/تهران سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۲۰۶ مورد جدید بیماری کرونا در کشور خبر داد و آمار مبتلایان به این ویروس، به ۲۷۰۱۷ نفر رسید، در استان های مختلف کشور شیوه های متفاوتی از برخورد مردم با این ویروس ناشناخته و کشنده دیده می شود، همچنین طرح های غربالگری و ضدعفونی معابر و منازل در دستور کار قرار دارد و واحدهای متخلف در حال پلمب شدند.

آذربایجان شرقی
از آذربایجان شرقی خبر رسیده است که سخنگوی شورای شهر تبریز در پی ابتلا به کرونا بستری شد.
طبق اعلام دفتر ارتباطات مردمی "کریم صادق زاده تبریزی"، وضعیت عمومی وی مساعد و روبه بهبود است.
صادق زاده تبریزی، سخنگوی شورای شهر تبریز، دبیر اجرایی خانه کارگر و رییس هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تبریز است.
همچنین فرماندار هشترود از پلمب هشت واحد صنفی و سه واحد نانوایی به علت تخلفات گسترده در این شهرستان خبر داد.
آذربایجان غربی
خبرنگاران ایسنا از آذربایجان غربی نیز گزارش داده اند که با وجود شیوع ویروس کرونا، نزدیک به یک میلیون تردد وسایط نقلیه در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شده است.
البته شایان ذکر است که مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در این رابطه از کاهش نزدیک به ۵۰ درصدی تردد وسایط نقلیه از محورهای ارتباطی استان در چهار روز نخست سالجاری خبرداد.
همچنین در ماکو رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهر صورت پذیرفته است.
بر اساس این گزارش، رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی با حضور مسئولان شهرستانی ماکو ۶ فروردین برگزار شد، این رزمایش به همت سپاه پاسداران تا ۱۵ فروردین با حضور ۲۵ هزار بسیجی ادامه خواهد داشت.
اردبیل
در اردبیل مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری این استان از تخفیف های ویژه برای کادر درمان استان اردبیل در پساکرونا خبر داده است.
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل گفت: با موافقت مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران تسهیلات و تخفیفات ویژه سفر و اقامت برای کادر درمانی و بهداشتی استان اردبیل در پساکرونا تدارک دیده شده است.
همچنین کارخانه های ...

سرخط اخبار