نشیمن پشت پنجره می تواند برای نشستن باشد یا افزودن یک فضای شیک به دکوراسیون داخلی منزل.
نشیمن مدرن پشت پنجره
داشتن یک گوشه دنج در خانه که بتوان ساعاتی از روز را در آن به مطالعه، نوشتن اتفاقات روزانه یا نوشیدن چای پرداخت، کمک زیادی به روحیه می کند، مخصوصا اگر در خانه پنجره هایی دارید که از دریچه آن می توانید به منظره زیبای روبرو نگاه کنید. پنجره بهترین مکان برای ایجاد چنین گوشه های دنج و راحتی است. نشیمن پشت پنجره پناهگاه خستگی های شما است و اجازه می دهند ساعتی را به روش خود زندگی کنید و از آن لذت ببرید. در این نوشتار از مجله دلتا ایده هایی را برای چنین گوشه هایی خواهیم گفت. پس با ما همراه باشید.
کاربرد نشیمن پشت پنجره
این گوشه های دنج می تواند فضایی جذاب برای ترغیب کودکان به کتاب خواندن باشد. چرا که شفافیت پنجره نور کافی را برای خواندن در اختیار آن ها می گذارد و هم این که کودک می تواند با نگاه کردن به مناظر زیبای اطراف خستگی را از چشمان خود دور کند. کتابخانه معمولا جزو فضاهایی است که دارای پنجره های سرتاسری است. از این رو پتانسیل بالایی برای ایجاد نشیمن های زیبای پشت پنجره دارند.
پشت پنجره، می تواند به سان نشیمن خصوصی برای پذیرایی از یک دوست صمیمی هم عمل کند. این نشیمن های زیبا را با رنگ های انرژی بخش نظیر قرمز یا نارنجی تزیین کنید و از زیبایی و تاثیرگذاری آن لذت ببرید.
نشیمن پشت پنجره در طراحی دکوراسیون اتاق کار هم می تواند کاربرد داشته باشد. هر گاه نشستن طولانی مدت روی صندلی چوبی مخصوص میزکار شما را خسته کرد می توانید به این نشیمن ها که در کنار آن طراحی کرده اید پناه ببرید. کوسن های زیبا بگذارید، ...

سرخط اخبار