زد 51 گوشی ای ارزان قیمت و مقرون به صرفه از لاوا است که می تواند نیاز بسیاری از افراد را که دنبال خرید گوشی های هوشمند با هزینه کم هستند را به راحتی برطرف کند.

Lava برندی است که به بخش پایینی بازار اهمیت زیادی می دهد. یکی از گوشی های این برند Z51 است که با ظاهری تقریبا مدرن عرضه شده. این گوشی علاوه بر اینکه با ظاهری مدرن عرضه شده اندازه جمع و جوری هم دارد که برای کاربرانی که به دنبال گوشی های کوچک هستند می تواند گزینه ای برای خرید باشد.
جعبه
جعبه دستگاه بر خلاف اندازه گوشی خیلی بزرگ است. روی جعبه عکسی از زد 51 را می بینیم که هم پشت و هم جلوی دستگاه را نشان می دهد. محتویات داخل جعبه کامل است. هدفون، کابل شارژ، قاب ژله ای و آداپتور شارژ در این جعبه قرار گرفته که نیاز شما به خرید لوازم جانبی را کاملا مرتفع می کند.
طراحی
اولین چیزی که نظر کاربر را به خودش جلب می کند اندازه کوچک و جمع جورش است. رنگ های طلایی و سبز برای این گوشی در نظر گرفته شده که ما رنگ سافایر سبز آن را در اختیار داشتیم. در این رنگ گرادیانتی از رنگ را در قاب پشتی مشاهده می کنید که بالای قاب به رنگ مشکی است و پایینش به رنگ سبز.
اندازه این گوشی خیلی بزرگ نیست و کاملا جمع و جور است. جلوی گوشی صفحه نمایشی قرار دارد که حاشیه های زیادی هم در بالا و پایین و هم در اطرافش دارد. ضخامت گوشی هم متوسط است و خیلی کم نیست اما با توجه به اینکه اندازه بزرگ نیست به راحتی می تواند در دستان کاربر مانور دهد. جنس بدنه گوشی از پلاستیک است و هم در قاب پشتی و هم در فریم از پلاستیک ساخته شده.
قاب پشتی دستگاه در دارد و می توانید آن را باز کنید و به باتری و درگاه های سیم کارت دسترسی داشته باشید. برای باز کردن در قاب پشتی شیاری در نظر گرفته شده که پایین دستگاه دیده می شود.
در مجموع لاوا زد 51 گوشی بسیار خوش دستی است که با حضور گوشی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار