باید ادبیات صریح "سید حسن نصرالله" سرلوحه کار سرداران فعال در محور مقاومت، قرار بگیرد

خبرگزاری مجلس پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۱
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: باید از سخنان اخیر "سید حسن نصرالله "و اطاعت پذیری اش از رهبر انقلاب و نوع ادبیاتی که به کار برده اند؛ تقدیر ویژه ای کرد و باید این گونه ادبیات سرلوحه کار کسانی که در محور مقاومت فعالیت می کنند؛ قرار بگیرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، به مواضع صریح و شفاف "سید حسن نصرالله" در رابطه با ایران اسلامی و همچنین رهبر انقلاب اشاره و اظهار داشت: در آیات و روایات ما به ایستادگی در مقابل زورگو و ظالم بی منطق، تاکید فراوانی شده است؛ چرا که انسانهای ظالم نسبت به ظلم هایی که در حق دیگران روا می دارند، هیچ گاه مماشات نمی کنند و دائما میل به ظلم کردن دارند.
مقاومت بهترین گزینه برای ایستادگی در مقابل ظالمان دنیا 
وی در ادامه افزود: داستان زورگویی های آمریکا و اسرائیل هم به همین منوال است، بنابراین مقاومت می تواند، بهترین گزینه برای مهار کردن افسار رها شده این ظالمان علیه ملت ها باشد.
محور مقاومت، اسرائیل پوشالی را گوشمالی داده است
نماینده مردم رشت به ایستادگی "سید حسن نصرالله" در مقابل رژیم غاصب اسرائیل اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر خط مقاومت در لبنان با وجود سید حسن نصرالله با حداقل امکانات توانسته است، اسرائیل پوشالی را گوشمالی دهد.
محورمقاومت در لبنان سبب رعب و وحشت ظالمان دنیا شده است
این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه افزود: همگان به این مسئله مهم واقف هستند که هم اسرائیل و هم اینکه آمریکا از حرف های سید حسن نصرالله حساب ویژه ای می برند و این یعنی محورمقاومت در لبنان سبب رعب و وحشت ظالمان دنیا شده است.
اسرائیل غاصب لکه ننگی در خاورمیانه است
جعفر زاده ایمن آبادی به سخنان صریح و شفاف سید حسن نصرالله در رابطه با انقلاب ایران و همچنین رهبر معظم انقلاب اشاره و تاکید کرد: باید از سخنان اخیر "سید حسن نصرالله "در خط مقاومت و همچنین اطاعت پذیری اش از رهبر انقلاب و نوع ادبیاتی که به کار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار