محمدرضا خلعتبری که در تیم الوصل ، شاگرد دیگو مارادونا بوده است درباره او گفت : در آن فصلی که شاگرد ایشان بودم خیلی چیزها از او یاد گرفتم. برای او منی که از ایران رفته بودم با بازیکنی از امارات هیچ فرقی نمی کرد و به همه احترام می گذاشت.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
محمدرضا خلعتبری در الوصل امارات سابقه همکاری بادیگو مارادونااسطوره آرژانتینی فوتبال دنیا را در کارنامه دارد.
او که در آن مقطع بازیکنی تاثیرگذار در تیم الوصل برای مارادونا به عنوان سرمربی تیمش محسوب می شد، درباره شوک فوت مارادونا با حضور روی خط برنامه تلویزیونی دیدار برتر اصفهان گفت:
خب واقعا برایم خبر سختی بود. از زمانی که این خبر را شنیدم واقعا ناراحت کننده بود. شاگرد ایشان بودم و یک فصل خیلی خوب را در این کنار ایشان در باشگاه الوصل امارات داشتم و واقعا از این اتفاق ناراحتم و قابل هضم نیست. به جامعه فوتبال تسلیت می گویم و نمی دانم چه باید بگویم. مثل یک شوخی می ماند و قابل درک نیست. از این اتفاق خیلی ناراحتم. یک فصل خوب را در کنار ایشان در الوصل داشتم، بازی های خیلی خوبی را در کنار هم داشتیم و متاسفانه این اتفاق افتاد و همه در شوک هستیم. مارادونا که از او به عنوان بهترین بازیکن دنیا یاد می شود و این اتفاق را باید تسلیت بگویم.
محمدرضا خلعتبری درباره خصوصیاتدیگو مارادونابا توجه به همکاری که با وی در امارات  داشته گفت:
در آن فصلی که شاگرد ایشان بودم خیلی چیزها از او یاد گرفتم. برای او منی که از ایران رفته بودم با بازیکنی از امارات هیچ فرقی نمی کرد و به همه احترام می گذاشت. بعضی اوقات می دیدم که کسانی برای دیدن و عکس گرفتن با او سه روز در سفر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار