اعزام 75 نفر از مبلغین و مبلغات به مناطق مختلف شهرستان اردکان

بسیج نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶
هم زمان با ماه مبارک رمضان و به منظور اقامه نماز جماعت و برگزاری جلسات قرآن و برنامه های فرهنگی مذهبی، تعداد 75 نفر از مبلغین و مبلغات به مناطق مختلف شهرستان اردکان اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از اردکان، حجت الاسلام محمد پورقیومی در گفتگو با خبرنگار بسیج، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بر استفاده هرچه بیشتر از فیوضات و برکات این ضیافت الهی تأکید کرد.
وی گفت: هم زمان با ایام ماه مبارک رمضان برنامه اقامه نماز جماعت، بیان احکام شرعی و معارف اسلامی، پاسخگویی به سؤالات و شبهات، تشکیل جلسات قرآن و کلاس های معارف اسلامی و عقیدتی، اجرای مسابقات مختلف و دیگر برنامه های فرهنگی و مذهبی از سوی اداره تبلیغات اسلامی اردکان در نقاط مختلف شهرستان برگزار می شود.
کارشناس مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان اظهار داشت: در این راستا تعداد 75 نفر از مبلغین و مبلغات اعزامی از قم و شهرستان به 80 نقطه از مناطق مختلف سطح شهرستان اردکان اعزام شدند.
وی در پایان گفت: در حال حاضر تعداد 110 مسجد سطح شهرستان هم زمان با ایام ماه مبارک رمضان سال جاری در سه نوبت فعال هستند و همچنین برای اولین سال، نماز جماعت در کارخانجات شیشه و نیز پایانه مسافربری اردکان اقامه می شود.
انتهای پیام/د