معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: مردم هم قدر صداقت سپاه را می دانند و به همین دلیل اعتماد دارند، ما هم دنبال عوام فریبی نیستیم که یک شگرد رسانه ای پیدا کنیم و مسئله را بپوشانیم، مردم برای ما غریبه نیستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در برنامه «بدون توقف» که از شبکه سه سیما پخش شد، با اشاره به اینکه همه ارتش های دنیا بخش عظیمی از اقتصاد را همراه خود دارند، گفت: اینکه سپاه در اقتصاد ورود کند جزء مسائل استثنایی نیست، در رژیم گذشته تمام واردات موادغذایی عمده دست اداره تدارکات ارتش یعنی اتکا بوده که حالا به همه نیروهای مسلح و مردم عادی خدمات می دهد، تمام واردات را انجام می داده که از آن رانت بردارد. 
وی افزود: در همه کشورها قسمت های سودآور رانتی در دست ارتش است، اینجا بخش پرزحمتش یعنی سازندگی بر شانه سپاه و نیروهای مسلح است، این کار مزاحم کیست؟. ثروت های کلان همیشه در دست نیروهای مسلح دنیاست. اینکه رسانه های دشمن آنقدر روی سپاه تمرکز کردند برای اینکه مزاحم شان است از اینکه می بینند هر جا که پروژه زمین مانده یکی می گوید من ادامه می دهم ناراحتند، دوست دارند که وقتی قهر می کنند برویم با التماس آنها را برگردانیم، برای همین شروع به جوسازی می کنند. 
نقدی در پاسخ به این سؤال که «چرا سپاه با رسانه هایی که دارد در اغنای افکار عمومی در شئون مختلف ضعیف عمل کرده» اظهار کرد: سپاه چه رسانه ای دارد؟ دو تا خبرگزاری که خودشان هیئت مستقل دارند، اینطور هم نیست که تحت امر سپاه باشند. 300 شبکه ماهواره ای علیه انقلاب اسلامی تبلیغات می کنند که یکی از محورهای اصلی تبلیغات هم بعد از مقام معظم رهبری، سپاه و بسیج و بعد روحانیت هستند، یعنی نهادهای مؤثر در حفظ انقلاب که روی آن تبلیغات می کنند.
وی گفت: شما 300 کانال تلویزیونی را چطور با دو تا سایت مقایسه می کنید؟ حجم رسانه هایی که به سپاه حمله ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار