محمدحسین لطیفی ضمن اعلام انصراف از اجرای برنامه «هفت» گفت: سریال «سنجرخان» درباره زندگی یک قهرمان ملی کُرد است که ساخت آن از نیمه آبان ماه کلید خواهد خورد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا ، محمدحسین لطیفی در گفتگو با برنامه «پشت صحنه» رادیو تهران درباره محدود کردن پروژه های سینمایی و تلویزیونی در بحران کرونا گفت: در ماه های اول شیوع کرونا من هم عقیده داشتم باید پروژه های فیلم سازی محدود شوند اما معلوم نیست این بیماری تا چه زمانی ادامه خواهد داشت بنابراین باید با مراقبت لازم به کار ادامه داد.
وی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در ضبط سکانس های سریال آقازاده گفت: تمامی پروتکل ها رعایت می شد و حتی هفته ای یکبار تمامی عوامل این سریال تست می دانند و شکر خدا هیچ کدام از عوامل این سریال به کرونا مبتلا نشدند.
تجربه بازی در سریال «آقازاده»
محمدحسین لطیفی با اشاره به اینکه حامد عنقا و بهرنگ توفیقی از دوستان بسیار خوب من هستند گفت: من علیرغم میل باطنی ام تصمیم گرفتم در آقازاده بازی کنم. این اتفاق برای من یک تجربه بسیار عالی بود؛ زیرا فضای کاری و دنیایی که در آن زندگی می کنم تغییر کرد.
لطیفی درباره اظهار تمایل کارگردانان به بازیگری اظهار داشت: بازیگران تمایل زیادی به دیده شدن دارند؛ اما کارگردانان چنین علاقه ای ندارند. زیرا اگر اینگونه بود از ابتدا به سمت بازیگری می رفتند اگرچه بسیاری از مردم قبل از بازی من در آقازاده با چهره من کاملا آشنا بودند.
کارگردان سریال صاحبدلان با اظهار رضایت از کار با حامد عنقا در کارهای پرحاشیه مثل قلب یخی و آقازاده گفت: کارهای من برعکس حامد عنقا اکثراً به دور از حاشیه هستند اما حامد علاقه زیادی به حاشیه ها دارد و فکر می کنم این علاقه به جذابیت کارهایش می افزاید. همانطور که موجب شناخته شدن سریال های تنهایی لیلا، پدر و قلب یخی شد، آقازاده نیز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار