طبق اطلاعات تازه منتشر شده، کنسول جدید آتاری یعنی Atari VCS به صورت رسمی از پاییز سال جاری در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

اگر جزو گیمرهای قدیمی باشید احتمالا روزهایی را به خاطر دارید که خبر زیادی از پلی استیشن و ایکس باکس و جنگ میان آن ها نبود. زمانی که تازه صنعت بازی های ویدیویی رنگ تازه ای گرفته بود و دراین میان شرکت هایی مثلی آتاری ، نینتندو و سگا پادشاهان این صنعت بودند. شرکت آتاری در دهه هشتاد میلادی با عرضه کنسول خاطره انگیز و انقلابی Atari 2000 درکنار اینکه توانست خود را به صورت جدی در این صنعت معرفی کند، بلکه با ارایه ویژگی های نوآورانه و همچنین بازی های باکیفیت قدم بلندی در زمینه پیشرفت کنسول های خانگی برداشت.
اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که پس از سکوتی طولانی، حدود سه سال پیش در نمایشگاه E3 2017 آتاری خبر کار روی ساخت و عرضه یک کنسول جدید را اعلام کرد.
پس از اینکه چندین بار زمان عرضه کنسول Atari VCS به دلایلی ازجمله ارتقای سخت افزاری دستگاه به تأخیر خورده، حال اما در جدیدترین اخبار کنسول های بازی ، به نظر می رسد طرفداران بالاخره به زودی می توانند این کنسول را در قفسه های فروشگاه ها مشاهده کنند. طبق اطلاعات منتشر شده، افرادی که در ابتدا از کمپین آتاری حمایت کرده بودند، از ماه اکتبر (مهر - آبان) و سایر افراد و خورده فروش ها نیز از تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی می توانند به این کنسول دسترسی داشته باشند.
صفحه ابتدایی کنسول Atari VCS
بازی اکشن Missile Command: Recharged که تا پیش از این برای پلتفرم های نینتندو سوییچ ، پی سی ، سیستم عامل اندروید و آیفون روانه بازار شده بود، به عنوان بازی روز عرضه کنسول Atari VCS عرضه خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید که این نسخه از بازی از ویژگی های کنسول مثل ...

سرخط اخبار