مدیرکل هواشناسی استان تهران از آسمان ابری و نیمه ابری استان تا یکشنبه آینده خبر داد و گفت: براساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان برای تهران طی ۴ روز آینده ابری و نیمه ابری خواهد بود همچنین وقوع کولاک شدید و برف برای فردا نیز در مناطق شمالی استان نیز مورد انتظار است.

قدس آنلاین : مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران در گفت وگو با خبرنگار فارس درباره جدیدترین پیش بینی هواشناسی، اظهار کرد: براساس داده ها و نقشه های پیش بینی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی چندروز آینده، نیمه ابری در بعضی از ساعات ابری و در برخی مناطق به ویژه بخش های شمالی استان و ارتفاعات همراه با بارش برف خواهد بود.
وی ضمن اعلام هشدار نارنجی برای استان تهران در دو رروز آینده، گفت: با توجه به احتمال وزش باد نسبتاً شدید و وقوع کولاک در مناطق شمالی استان درخواست داریم تا مردم از صعود به ارتفاعات خودداری کنند و دستگاه های امدادرسان نیز آماده باش هستند.
مدیرکل هواشناسی استان تهران در ادامه افزود: پیش بینی می شود طی روزهای آینده کمینه دما در استان را آبعلی با دمای ۸- و ورامین با دمای ۱۴+ به خود اختصاص دهد.
جلالی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد بارش ۱.۸ میلی متری در ایستگاه ژئو فیزیک تهران بودیم که بالاترین میزان در استان تهران بود.
وی درپایان نیز خاطرنشان کرد: دمای فعلی تهران ۷ درجه سانتی گراد، سرعت باد آرام و رطوبت نیز ۷۶ درصد است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار