تهیه و ارسال اجناس مورد نیاز مردم مناطق سیل زده در استان خوزستان

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
فرماندار شهرستان دماوند گفت: با توجه به آب و هوای گرم خوزستان نیاز به اقلام ضروری از جمله پنکه، کولر آبی، پشه بند، لوازم بهداشتی، البسه و دمپایی وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مجید صفری در گفت وگو با خبرنگاران با قدردانی از کمک های مردم، نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان اظهار کرد: با توجه به آب و هوای گرم خوزستان نیاز به اقلام ضروری از جمله پنکه، کولر آبی، پشه بند، لوازم بهداشتی، البسه و دمپایی وجود دارد.
وی ادامه داد: با توجه به معین شدن استان تهران برای کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان و استقرار آن در دشت آزادگان، تقاضا داریم هماهنگی لازم به منظور ارسال منسجم کمک ها با جمعیت هلال احمر شهرستان صورت گیرد.
فرماندار دماوند عنوان کرد: در ۳ نقطه از شهرستان صندوق جمع آوری کمک ها تعبیه شده که یک صندوق در شهر رودهن و ۲ صندوق در شهر دماوند است؛ همچنین در دو شهر آبسرد و کیلان نیز با هماهنگی جمعیت هلال احمر و همکاری شهرداری مکان هایی به منظور جمع آوری کمک های مردمی برپا شده است.
صفری اضافه کرد : جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم و دیگر نهادها است و افرادی که قصد کمک دارند، می توانند با مراجعه به این مرکز و یا از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر کمک خود را واریز کرده و فیش واریزی را به جمعیت هلال احمر ارائه دهند.
وی بیان کرد: اقلامی که از طرف مردم و نهادهای مختلف به جمعیت هلال احمر شهرستان تحویل داده خواهد شد، با نام همان محله یا نهاد ارسال می شود./1108

[ مشاهده متن کامل تهیه و ارسال اجناس مورد نیاز مردم مناطق سیل زده در استان خوزستان استانداری تهران ]

آخرین اخبار عمومی
آخرین اخبار استانداری تهران