نه چندان شبیه بارسلونا

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۶
نه چندان شبیه بارسلونا

آی اسپورت- نمی تونم بگوییم خبر نداشتیم. ارنستو والورده مربی بارسلونا گفته بود این بازی با اوئسکا در ورزشگاه آلکوراس کاملا متفاوت است با بازی رفت با تیم قعر جدول در نوکمپ که صدرنشین و مدافع عنوان قهرمانی ۸-۲ به پیروزی رسید. بازی کاملا متفاوت بود چون او تیم کاملا متفاوتی را به زمین فرستاد. 
بارسا سه شنبه میزبان بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر منچستریونایتد است و والورده به امثال لیونل مسی و سرخیو بوسکتس استراحت داد و لوییس سوارس و جرارد پیکه هم به دلیل محرومیت نمی توانستند تیم را در سفر به آراگون همراهی کنند. 
مارک آندره تراشتگن تنها کسی بود که در ترکیب اصلی بارسا در پیروزی یک بر صفر در اولدترافورد حضور داشت و در این بازی هم از ابتدا حضور داشت. چهار بازیکن برای نخستین بار در لالیگا به میدان رفتند؛ خیسون موریو، ژان کلر تودیبو، موسی واگ و ریکی پویگ و بارسا جوانترین تیمی که این فصل لالیگا دیده را به میدان فرستاد، با میانگین سنی ۲۴ سال و ۱۳۳ روز. خریدهای ژانویه موریو و تودیبو در دفاع راحت بودند و واگ و پویگ با انرژی بودند و کیفیت کارشان با توپ شگفت انگیز بود. پویگ که دقیقه ۶۷ تعویض شد، حتی می توانست یک پاس گل هم بدهد اما پاس عمقی او برای عثمان دمبله به هدر رفت و روبرتو سانتاماریا ضربه این فرانسوی را گرفت. 
دمبله بزرگترین تهدید بارسا در جریان بازی بود و اگرچه موفقیت چندانی نداشت اما این دیدار فرصت خوبی برای این بود که هم آمادگی بدنی اش را بیشتر کند و هم بتواند جایگاهی در ترکیب اصلی دیدار با یونایتد برای خودش به وجود آورد. او می تواند در نوکمپ به میدان برود چون جای خالی سرعت او در منچستر به شدت احساس ...

[ مشاهده متن کامل نه چندان شبیه بارسلونا آی اسپورت ]