شکلات مسموم، کارگران را قربانی سرقت کرد

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۴
فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سارقی خبر داد که با استفاده از شکلات مسموم اموال طعمه های خود را به سرقت می برد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سارقی خبر داد که با استفاده از شکلات مسموم اموال طعمه های خود را به سرقت می برد.
سردار خلیل واعظی افزود: این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت ها و میدان ها در عسلویه طعمه های خود را از بین افراد جویای کار انتخاب می کرد و سپس به بهانه سفارش برای اشتغال، آن ها را به ساختمان های نیمه کاره می کشاند و با استفاده از شکلات مسموم آن ها را بیهوش می کرد و اموالشان را به سرقت می برد.
وی ادامه داد: این فرد تا کنون به هفت فقره سرقت اعتراف کرده است و چند نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده اند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین با اشاره به متلاشی شدن باند سه نفره سارقان سیم برق در شهرستان عسلویه، گفت: این افراد تا کنون به ۱۷ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند.
سردار واعظی ادامه داد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان عسلویه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات میدانی گسترده ای را آغاز کردند.
وی بیان کرد: کارآگاهان دیشب دو نفر از سارقان را در یکی از روستاهای عسلویه شناسایی و آن ها را دستگیر کردند.
به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، دو سارق دستگیر شده بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند که به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با انتخاب نقاط خلوت دست به سرقت می زدند.
سردار واعظی یادآور شد: سارقان سیم های مسروقه را به فردی در شهر کازرون می فروختند که این مالخر نیز شناسایی و دستگیر شده است.

[ مشاهده متن کامل شکلات مسموم، کارگران را قربانی سرقت کرد برترینها ]