مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: از بعد از ظهر امروز در برخی مناطق استان، بارش باران و در ارتفاعات با احتمال برف، آغاز خواهد شد.

آفتاب نیوز :
رسول همتی اظهار کرد: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر آسمانی ابری در اغلب مناطق استان است که تا بعد از ظهر امروز در برخی مناطق با بارش باران و در ارتفاعات با احتمال بارش برف همراه خواهد شد.
این مسئول ادامه داد: طی عصر امروز (به ویژه از اواخر وقت امشب تا صبح فردا) بر فعالیت سامانه و میزان بارش ها افزوده شده و بارش باران و برف را در اغلب مناطق شاهد خواهیم بود. در ارتفاعات و مناطق بادگیر، احتمال کولاک برف نیز وجود خواهد داشت.
مدیرکل هواشناسی استان زنجان افزود: این سامانه اواخر وقت فردا از استان خارج خواهد شد. دمای کمینه هوا نیز از سه شنبه با کاهش نسبی همراه خواهد شد.
همتی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه دندی و ماه نشان با ۸ و ۷ میلی متر به ترتیب بیشترین بارش را در سطح استان داشتند و میزان بارش شهر زنجان یک میلی متر به ثبت رسیده است.
وی اظهار کرد: همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته خدابنده با صفر درجه سردترین و حلب با ۱۲ درجه بالای صفر به ترتیب کم ترین و بیشترین دما را در سطح استان داشت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار