نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور ۱۸۰۰ ناشر از اول تا ششم بهمن برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 ایوب دهقانکار رئیس نمایشگاه مجازی کتاب تهران درخصوص برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: در نمایشگاه حضوری، به دلیل محدودیت فضا امکان حضور همه ناشران نبود، اما در نمایشگاه مجازی امکان حضور همه ناشران وجود دارد و در نمایشگاه مجازی تهران، ۱۸۰۰ ناشر ثبت نام کرده اند و بالای ۴۰ درصد از ناشران استان ها هستند.
دهقانکار با اشاره به هدف نمایشگاه که توسعه و ترویج کتاب خوانی و پر کردن خلا کتاب در فضای مجازی است گفت: تمام کتاب ها با تخفیف ۲۰ درصد ارائه می شود.
او با مقایسه نمایشگاه حضوری با نمایشگاه مجازی گفت: بازدید در نمایشگاه مجازی شبانه روزی است و نیاز به سفر طولانی ندارد و ضمن این که کتاب ها هم به هر مقدار که خریداری شود رایگان ارسال می شود و خریداران بابت ارسال کتاب هزینه ای پرداخت نمی کنند.
رئیس نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: امکان جستجو در سامانه نمایشگاه بر اساس مؤلفه های نویسنده یا مؤلف، ناشر، نام کتاب وجود دارد.
او با اشاره به نیم بها بودن ترافیک اینترنت در بازدید از نمایشگاه گفت: سامانه به نحوی طراحی شده که امکان بازدید ۱ میلیون نفر همزمان از نمایشگاه وجود دارد و کارشناسان آی تی به ما تضمین داده اند که اختلالی در زمان برگزاری نمایشگاه اتفاق نیفتد.
دهقانکار گفت: مسئولان پست قول داده اند که کتاب ها ظرف ۳ تا ۶ روز به دست خریداران برسد.
او گفت: برای سالم رسیدن کتاب ها اداراه پست جعبه های مخصوصی هم طراحی کرده است.
رئیس نمایشگاه مجازی کتاب گفت: اگر کتابی به دست خریدار به هر علتی نرسد امکان عودت وجه وجود دارد.
 

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار