هافبک تکنیکی سابق استقلال و شاگرد جدید قلعه نویی در گل گهر که به مورچه اتمی استقلال مشهور است در راه جدیدی قدم گذاشته است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
محسن کریمی بازیکنی که هواداران فوتبال به ویژه استقلالی ها منتظر درخشش بیشتری از او بودند و او را یک فوق ستاره آینده دار در فوتبال ایران میدیدند با بدشانسی و مصدومیت های عجیب و زجرآور نتوانست به خواسته هوادارانش جامه عمل بپوشاند.
اتفاقات و حواشی پیراموناستقلالو تغییرات ناتمام کادر فنی در این سالها نیز به ناکامی او کمک بیشتری کرد و او سرانجام به بازی شوم روزگار تن داد و از تیم محبوبش جدا شد.او اما با یک انتخاب هوشمندانه به جایی رفت که شاید در پایان فصل بیشتر از الان از این انتخاب خوشحال باشد.گل گهرِ قلعه نویی حالا به یک تیم مدعی شباهت دارد ومحسن کریمیسوار بر قطار موفقیت گل گهر روی ریل پیشرفت قرار گرفته است.
محسن در بازی با فولاد به میدان آمد و نمایش امیدوار کننده ای داشت. او نشان داد که گل گهر در ادامه فصل میتواند روی او حساب بیشتری کند و از تکنیک ویران کننده اش برای لحظه های سرنوشت بهره ببرد.
کریمی گل گهر با کریمیاستقلالتفاوتش از زمین تا آسمان خواهد بود اگر قدر این آرامش ذاتی تیم کویرنشین را بداند و از امکانات و کادر فنی خوب گل گهر استفاده کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار