هافبک تیم تاتنهام هرگونه اختلاف بازیکنان این تیم با ژوزه مورینیو را تکذیب کرد و آن را دروغ رسانه ها دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، تاتنهام در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس توانست با نتیجه دو بر یک نورویچ را از پیش رو بردارد. پیش از این دیدار زمزمه هایی مبنی بر نارضایتی بازیکنان تاتنهام از روش های مربیگری مورینیو در این تیم در رسانه ها منتشر شده بود که با تکذیب از سوی بازیکنان تاتنهام روبرو شد.
اریک دایر هافبک باتجربه تاتنهام با تکذیب این موضوع گفت: در هر باشگاهی هنگامی که نتایج خوب پیش نمی رود، یک فضای ناراحت کننده ایجاد می شود. طبیعی است بازیکنان وقتی نتیجه نگیرند ناراحت می شوند ولی هیچ گونه اختلافی با سرمربی تیم وجود ندارد. من هیچ مشکلی در تیم ندیدم و همه بازیکنان با تمام توان و تلاش خودشان تمرین می کنند تا بتوانند شرایط را در تیم بهتر کنند. همانطور که گفتم نتایج بد در چند هفته باعث شده بود که بازیکنان تیم تا حدودی ناراحت شوند. من نمی دانم این داستان ها و دروغ ها از کجا نشات می گیرد. هیچ گونه اختلافی بین بازیکنان و کادرفنی وجود ندارد و همانطور که می دانید یکی از نقاط قوت تیم تاتنهام همیشه این بوده است که ارتباط خیلی خوبی بین بازیکنان و مربیان وجود داشته است.
دایر در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: چه کسی گفته است بازیکنان از متدهای مورینیو در تمرینات ناراضی هستند؟ من که چیزی ندیدم. من خودم از تجربه چیزهای جدید لذت می برم و برای من خوشحال کننده بوده است.
هوگو لوریس دروازه بان فرانسوی نیز که در بازی برابر نوریچ بعد از مدتها در ترکیب تیمش قرار گرفت عنوان کرد همه چیز در این تیم خوب است و بازیکنان و مربیان ارتباط خوبی با هم دارند.
سرمربی پرتغالی تاتنهام نیز خطاب به هواداران تیمش گفت: از هواداران می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار