در سومین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه، مواسات و هم دلی بیش از یک هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی در دماوند و رودهن تهیه و توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودهن، ظهر امروز بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند و رودهن در سالروز فتح خرمشهر و در آستانه عید سعید فطر بیش از یک هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی را تهیه و آماده توزیع کردند.
روح الله عرب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند با تبریک این ایام، اظهار کرد: سومین مرحله از اجرای رزمایش کمک مؤمنانه، مواسات و هم دلی در سالروز آزاد سازی فتح خرمشهر و در آستانه عید سعید فطر در سطح شهرستان دماوند به خصوص در بخش رودهن اجرا شد.
وی افزود: در این مرحله با همت خیران و بسیجیان تعداد یک هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی آماده شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند با اشاره به این که ارزش ریالی این بسته ها بیش از ۳میلیون ریال است، تصریح کرد: این اقلام در سطح شهرستان دماوند و با محوریت پایگاه های بسیج برای افرادی که تحت درمان ویروس کرونا هستند و آسیب جدی دیده اند، تدارک دیده شده است.
تهیه و توزیع بیش از ۲۰۰بسته معیشتی توسط سپاه رودهن
صالح پاوندی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش رودهن نیز ضمن گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و تبریک عیدسعیدفطر در این خصوص اظهار کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای انجام کمک مؤمنانه و یاری رساندن به نیازمندان، بیش از ۲۰۰بسته معیشتی غذایی و بهداشتی تهیه و توزیع خواهد شد.
وی ادامه داد: این بسته ها توسط خیران آماده و در کمترین زمان توسط پایگاه های بسیج در سطح بخش رودهن به دست افراد نیازمند و افراد آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا خواهد رسید.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بخش رودهن به محتوای این بسته ها اشاره و بیان کرد: در هر یک از بسته های معیشتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار