یک چیز لذت بخش درباره ی مشاهده ی شتاب گیری یک آئودی پرقدرت و پشت سر گذاشتن خودروهای دیگر حاضر در اتوبان وجود دارد. این بار می خواهیم حسی را که راننده ی آئودی RS6 آوانت جدید با دیدن سایر خودروها در آینه تجربه می کند را تا حدی تصور کنیم! این اتفاق همیشه رخ نمی دهد مخصوصاً اگر در بزرگراه های کشورهای دیگر باشید. در ویدئوی جدید منتشر شده می توانیم شتاب گیری این سوپر استیشن تا سرعت بالاتر از 273 کیلومتر در ساعت را ببینیم. این در حالی است که وضعیت آب و هوایی و جاده نیز در بهترین شرایط نبوده است.
واضح است که RS6 آوانت در سرعت بالا می درخشد. زیر کاپوت این خودرو پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربوی هیبریدی شده جای گرفته که قدرت 591 اسب بخاری و گشتاور 800 نیوتون متری دارد. این نیرو از طریق سیستم چهار چرخ محرک فول تایم کواترو به هر چهارگوشه فرستاده شده و باعث ثبت شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 3.6 ثانیه ای و حداکثر سرعت محدود شده 250 کیلومتر در ساعتی می شود. البته با سفارش پکیج دینامیک سقف سرعت خودرو به 280 کیلومتر در ساعت می رسد. وقتی هم پکیج دینامیک پلاس را انتخاب کنید حداکثر سرعت این استیشن پرسرعت به 305 کیلومتر در ساعت افزایش خواهد یافت.
آئودی RS6 آوانت رؤیت شده در این ویدئو احتمالاً از پکیج دینامیک پلاس سود برده زیرا هیچ مشکلی در رسیدن به سرعت 284 کیلومتر در ساعت ندارد. راننده پس از آن به خاطر اشتباه راننده ای دیگر از سرعت خود می کاهد. نمایش توانایی های یک خودروی استیشن که می تواند 5 نفر و بارهای آن را حمل کرده و محفظه بار 565 لیتری را در اختیار آن ها قرار دهد همیشه هیجان انگیز بوده است.
...

سرخط اخبار