معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: متأسفانه مبالغی که به عنوان بودجه برای بنیاد شهید و امور ایثارگران در نظر گرفته می شود، با توجه به حجم بسیار بالای فعالیت ها و خدمات این نهاد کافی نیستند و اولویت ما رسیدگی به شرایط بودجه ای این نهاد است.
به گزارش ایلنا به نقل از ایثار، ملک محمد نجفی روز جمعه ۲۸ شهریور در دومین روز از همایش مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران که به صورت ویدئوکنفرانس در مجتمع فرهنگی اقامتی ایثار استان البرز در حال برگزاری است، سیاست و راهبرد کنونی بنیاد شهید و امور ایثارگران را رسیدگی به موضوع بودجه این مجموعه عنوان کرد و افزود: تأمین منابع برای پرداخت مطالبات ایثارگران عزیز مهمترین موضوعی بود که در شروع کار از سوی جناب مهندس اوحدی به ما اعلام شد.
وی افزود: بر همین اساس تلاشی شبانه روزی توسط تمام اجزای معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد و با محوریت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شد و ایشان در ابتدای کار به ما اعلام کرد که مجوز تأمین منابع از سوی دولت دریافت شده است. در شرایط کنونی تأمین این منابع کار بسیار سختی بود، اما خوشبختانه این موضوع به سرانجام خوبی رسید و برنامه اولیه مبنی بر تأمین منابع به نتیجه رسید. به ثمر رسیدن این موضوع جز یاری شهدای گرانقدر ممکن نبود، زیرا در مراحلی از کار با مشکلاتی اساسی روبرو می شدیم و برطرف شدن این مسائل جز با مدد شهدا امکان پذیر نبود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: اتفاقی که در مدتی کم برای تهیه منابع لازم جهت پرداخت مطالبات ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران رخ داده کم سابقه و یا بی سابقه بوده ...

سرخط اخبار