در فاصله سه روز مانده به پایان فرصت تیم ها برای نقل و انتقالات ، باشگاه پرسپولیس به توافقات نهایی برای جذب شاهین طاهرخانی و رضا شکاری رسیده است .
البته احتمال معاوضه آرمان رمضانی با فرشاد فرجی هم وجود دارد .
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
عیسی آلکثیر در کنار جدایی شجاع خلیلزاده و محمد نادری از پرسپولیس باعث شده این تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا با مشکلات عدیدهای دست و پنجه نرم کند و یحیی گلمحمدی، سرمربی سرخپوشان چند گزینه را به باشگاه معرفی کند تا زمینه جذبشان فراهم شود. همه این اتفاقات درحالی رخ داده که گفته میشود بشار رسن هم در نیمفصل از پرسپولیس جدا میشود و با این اوصاف سرخپوشان در همه خطوط نیازمند جذب بازیکن هستند. شاید به همین دلیل هم بود که یحیی با ماندن محمد انصاری موافقت کرد تا مبادا با کمبود بازیکن روبهرو شود. از سوی دیگر سرخپوشان با یک مشکل دیگر نیز دست و پنجه نرم میکنند. نگاهی به بازار نقل و انتقالات لیگ برتر نشان میدهد هیچ مهاجم تراز اولی در بازار نیست. از سوی دیگر یحیی گلمحمدی به اطرافیانش گفته مهدی عبدی نمیتواند جایگزین آلکثیر شود و بیشتر بهعنوان یک ذخیره طلایی در کنار تیم است اما هرگز مهاجم اصلی پرسپولیس نمیتواند باشد.
چه کسانی در اولویت یحیی هستند؟
یحیی گلمحمدی در روزهای اخیر گزینههای بسیاری را بررسی کرده تا تیمش را در آستانه فینال لیگ قهرمانان تقویت کند. براساس آنچه به «فرهیختگان» رسیده یحیی پس از بررسی گزینههای متعدد در نهایت برای حضور فرشاد فرجی، امین قاسمینژاد، رضا شکاری وشاهین طاهرخانیرضایت داده و از باشگاه خواسته تا زمینه جذب این بازیکنان را فراهم کند. نگاهی به شرایط بازیکنان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار