مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح های توسعه محور در این مجموعه موجب دلگرمی جامعه و ما در شبکه بانکی کشور است.

به گزارش جهان نیوز ، حسین مهری در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا و امضای تفاهم نامه تأمین منابع مالی تولید در این گروه، افزود: از زمان انتصاب تیم مدیریتی کنونی سایپا، شاهد تحول اساسی در زمینه های کمی و کیفی در این گروه خودروسازی هستیم.
وی پس از بازدید از نمونه محصولات جدید سایپا در مرکز تحقیقات افزود: برنامه توسعه محصولات سایپا و پروژه عرضه هشت محصول جدید در سه سال آینده، حرکتی امیدوارکننده است و این اقدام بزرگ، علیرغم وجود محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه، با همت و تلاش جوانان نخبه ایرانی انجام شده است.
مهری ادامه داد: در حال حاضر نگاه بلندمدت برای توسعه و نوآوری گروه سایپا در این مجموعه شکل گرفته و همین امر، انگیزه و عزم شبکه بانکی را برای حمایت روزافزون از این گروه افزایش می دهد.
وی اظهارکرد: همچنین در یکسال اخیر بیشترین همکاری با بانک صنعت و معدن در این گروه شکل گرفته و سایپا به عنوان یک مشتری خوش حساب، هیچ گونه بدهی معوق به این بانک ندارد.
وی با بیان اینکه مجموعه بانک صنعت و معدن درخدمت اهداف تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بود، تاکید کرد: آماده ایم تا در پروژه های مربوط به تولید انبوه خودروهای جدید سایپا نقدینگی مورد نیاز را تأمین کنیم و اهداف رونق تولید را در این گروه مورد حمایت قرار دهیم.
مهری گفت: با همکاری مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا، کارگروه مشترک سایپا و بانک صنعت و معدن از امروز تشکیل می شود تا بتوانیم تأمین مالی طرح های تولید را با سرعت و هماهنگی بیشتر دنبال کنیم.
گفتنی است در جریان این بازدید، تفاهم نامه تأمین مالی سرمایه در گردش گروه خودروسازی سایپا توسط بانک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار