تیم والیبال جوانان آذربایجان غربی مقابل توابع تهران پیروز شد

ایرنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱
ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم والیبال جوانان آذربایجان غربی گفت: این تیم که پیش از این صعود خود به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور را مسجل کرده بود /عصر چهارشنبه/ در تنها دیدار باقی مانده از مرحله مقدماتی به پیروزی سه بر صفر مقابل توابع تهران رسید.

یوسف قربانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم والیبال جوانان استان در سه ست پیاپی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۲ مقابل توابع تهران به برتری رسید.
وی ادامه داد: والیبالیست های جوان و باانگیزه استان با چهار برد متوالی به عنوان سرگروه، صعود خود به جمع چهار تیم برتر را قطعی کردند و تهران دومین تیم صعودکننده به مرحله بعدی است.
وی بیان کرد: مسابقات والیبال جوانان پسر کشور از ۱۹ مرداد ماه جاری به میزبانی شهرستان سراب در آذربایجان شرقی آغاز شد و تیم جوانان استان با تیم های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران و توابع تهران هم گروه بود.
سرمربی تیم والیبال جوانان آذربایجان غربی گفت: به این ترتیب فردا /پنجشنبه/ و در مرحله نیمه نهایی تیم آذربایجان غربی مقابل البرز به میدان می رود و تهران مقابل مازندران صف آرایی می کند؛ تیم های برنده راهی فینال و بازندگان برای کسب عنوان سومی چهارمی مسابقه رده بندی را برگزار می کنند.
«قربانی» با اشاره به اینکه تیم جوانان استان طی ۲ ماه اخیر تمرین های خوبی را در ارومیه پشت سر گذاشت، افزود: این تیم آمادگی قابل قبولی برای حضور در این مسابقات دارد و برای رسیدن به سکوی قهرمانی تلاش می کند.
وی بیان کرد: در این مسابقات ۱۰ تیم در ۲ گروه پنج تیمی از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، توابع تهران، مازندران، گلستان، اصفهان، لرستان، البرز و خراسان رضوی حضور دارند.
احمد معصوم پور کمک مربی و مرتضی ملکی به عنوان سرپرست در کنار یوسف قربانی تیم والیبال جوانان آذربایجان غربی را در این مسابقات همراهی می کنند.
سال گذشته تیم والیبال نوجوانان شهرداری ارومیه به نمایندگی از آذربایجان ...

سرخط اخبار