سیدحسن نصرالله به مناسبت روز شهید لبنان گفت: ملت های مقاومت باید به یمن افتخار کنند که یک راهبرد جدید به راهبردهایشان افزوده شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا از المنار، سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله در روز شهید لبنان با تبریک آغاز هفته وحدت به همه مسلمانان جهان گفت: اگر هفته وحدت را گرامی می داریم نشان دهنده فرهنگ و تمدنی داریم همه آنها برگرفته از تأثیر و قدرت وحدت است که پیامبر اکرم (ص) در میان مسلمانان ترویج کردند و من این ایام را به همه مسلمانان تبریک عرض می کنم.
شهدا عزت لبنان را رقم زدند
وی افزود: در این روز حادثه جهادی بزرگ رخ داد و یکی از مجاهدان جوان حزب الله به نام «احمد قصیر» به پادگان اشغالگران صهیونیست یورش برد و آنجا را ویران کرد. خود صهیونیستی اعتراف کردند در این حادثه بیش از ۱۰۰ افسر و ژنرال بلندپایه ارتش این رژیم کشته شدند.
دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: جنگ شهدای ما در راه خدا بود و راه خدا راه شرف انسانیت و راه دفاع از مظلومان و کودکان و مقدسات است که مصداق سبیل الله است. ما امروز به آنها می گوییم شهادت خوش به حالتان؛ این دنیا سراسر بلا و امتحان است و راحتی مؤمنان در لقاءالله است. زندگی در کنار اولیای الهی گوارایتان باد. خدا آنها را از میان ما گلچین کرد و به آن افتخار می کنیم.
نصرالله گفت: شهدای راه حزب الله شریک پیروزی های کنونی محور مقاومت هستند. همه در یک سنگر مقدس قرار داریم و شهدا در خط مقدم قرار دارند و هر چه داشتند در راه این ارزش ها فدا کردند. وقتی آزادی سرزمین ها را مشاهده می کنیم و خروج از یک توافق ذلیلانه را می بینیم ریشه آن در این موضوع است که شهدای ما خاک لبنان را از لوث وجود تروریست ها پاک کرده اند. آنها کاری کردند که ما به قدرت بازدارندگی برسیم و کشورمان را از کشوری اشغال شده به یک کشور عزتمند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار