مسابقه مفاهیم فرهنگ قرآنی به مناسبت ماه ربیع الاول از کتاب «زیبایی اخلاق» از سوی مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، مسابقه «مفاهیم فرهنگ قرآنی» با هدف توجه به مناسبت های مذهبی و پی بردن به مفاهیم قرآنی و عمل به آن، و همچنین تربیت قرآنی و اسلامی، رعایت سبک زندگی اسلامی و آشنایی بیشتر با نحوه زندگی ائمه اطهار(ع) از سوی مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) برگزار می شود.
در این سری از مسابقات که به مناسبت ماه ربیع الاول از کتاب «زیبایی اخلاق» تألیف حبیب الله فرحزاد در حال برگزاری است؛ قرآن دوستان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) و پاسخ به ۱۰ سؤال طرح شده در این مسابقه شرکت کنند.
این کتاب معرفی سیره حسن خلق و آموزه های رفتاری پیامبر اکرم(ص) و حضرات معصومین(ع) در معاشرت با دیگران است که از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و تعالی جامعه اسلامی بیش از پیش نیازمند آن است. پیامبر عزیز ما مظهر خلق و خوی زیبا بوده و خداوند آن حضرت را به این ویژگی ستوده است. خود آن حضرت نیز هدف بعثت را نشر و ترویج اخلاق نیک بر شمرده و فرموده است: من تنها از آن رو برانگیخته شدم که اخلاق کریمه و صفات ستوده را در بشر به کمال رسانم و به پایان آورم.
یادآور می شود، تاریخ پایان مسابقه ۳۰ آبان ماه سال جاری اعلام شده است و به برگزیدگان به قید قرعه جوایز متبرک اعطا خواهد شد.
مریم احمدی

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار