مسؤول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: ۱۵ گروه جهادی بسیج فرهنگیان زنجان برای مقابله با کرونا در سطح فعالیت می کند.

یوسف دولتیاری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیج اعلام آمادگی کرد و از آن موقع در صحنه های مختلف از جمله آموزش، پیشگیری، تولید ماسک، مواد ضدعفونی و لباس مخصوص کادرهای درمانی، طرح غربالگری، ضدعفونی کردن محیط و اماکن عمومی و کمک به اجرای ایجاد فاصله اجتماعی و ... حضور داشته است.
مسؤول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه بسیج فرهنگیان نیز به عنوان یکی از اقشار بسیج در کنار سایر اقشار از نخستین روزها در این صحنه حضور داشت، بیان کرد: این بسیج در قالب 15 گروه جهادی مجاهدت و فعالیت داشت تا ایجاد آرامش، امنیت و سلامت مردم به این فعالیت ادامه خواهد داد. 
وی با اشاره به اینکه آموزش پیشگیری از بیماری کرونا و توزیع بروشور آموزشی در این ایام انجام شده است، ادامه داد: این اقدام توسط کانون های اداره کل، سلطانیه، خدابنده، گرماب،  سجاس و بزینه رود انجام شده است.
دولتیاری با اشاره به اینکه تشکیل کانال آموزشی توسط سازمان بسیج فرهنگیان استان نیز برای آموزش مقابله با بیماری کرونا انجام شده است، اضافه کرد: کمک به تجهیز سالن ورزشی به عنوان بیمارستان توسط کانون ناحیه خرم دره به همت بسیجیان فرهنگی انجام شده است.
مسؤول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه سم پاشی و ضدعفونی مساجد، مدارس و معابر توسط کانون های دندی، طارم، سلطانیه انجام شده است، اضافه کرد: تولید ماسک به تعداد ۱۴ هزار عدد توسط کانون های خدابنده و اداره کل آموزش و پرورش توسط فرهنگیان انجام گرفته است.
وی با بیان اینکه آگاه سازی از طریق کانال پیام رسان ایتا توسط سازمان و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار