هنوز تکلیف کنکور 99 نهایی نشده، عده زیادی تصمیم گرفته اند که خود را برای کنکور 1400 آماده کنند بخشی از این افراد داوطلبان نظام قدیم هستند و ادامه برگزاری کنکور مجزا را تقاضا می کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ، با اینکه هنوز نتیجه آزمون سراسری اعلام نشده داوطلبان نظام قدیم نگران برگزاری کنکور 1400 هستند.
این داوطلبان در این روزها در پیام های پی درپی به رسانه ها خواستار تمدید طرح سؤالات جداگانه در کنکور 1400 شده اند.
میثم یکی از داوطلبان نظام قدیم در پیامی به خبرگزاری آنا نوشته است: با توجه به اینکه چند صد هزار نفر خواهان تمدید کنکور نظام قدیم تا سال 1400 هستند و ماه هاست که پیگیر این امر شده اند خواهشمندیم از ما حمایت کنید صدای مارا به گوش مسئولان برسانید از حق ما دفاع کنید، نگذارید آینده دانش آموزان نظام قدیم آموزشی بازیچه مافیای فروش کتاب شود.
مخاطب دیگری در پیام به رسانه های اجتماعی خبرگزاری آنا هزینه های خیلی بالا برای خرید منابع نظام جدید، ٱشنا نبودن با دروس نظام جدید، رفتن به خدمت مقدس سربازی ازجمله دلایل تمدید کنکور نظام قدیم تا سال 1400 عنوان کرده است.
داوطلب دیگری در پیام خود نوشته است: خواسته ما این است که مانند دههٔ هشتاد که با تغییر سیستم آموزشی کنکور نظام قدیم سه سال متوالی برگزار شد کنکور ما هم به همین شکل باشد و عدالت آموزشی برقرار شود، خصوصاً که امسال با شیوع کرونا و بسته شدن کتابخانه ها و لغو آزمون ها برنامه ریزی خیلی از ما کنکوری ها بهم خورد و حتی تعدادی هم در جلسهٔ کنکور حاضر نشدند.
نگین مخاطبی دیگر نوشته است: من اگر بخوام نظام جدید کنکور بدم باید نزدیک 30 میلیون برای کتاب و آموزش کنار بذارم.
یکی از مخاطبان معتقد است: خواهشا آب تو آسیاب مافیای کنکور نریزید، مؤسسات مختلف به دنبال پرکردن جیب خودشان هستند و از آب گل آلود ماهی می گیرند، در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار