اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: دیدار با تیم آلومینیوم اراک پس از ۲ بازی سنگین مقابل استقلال و گل گهر یک رشد برای مس رفسنجان بود که توانست در خانه حریف یک امتیاز کسب کند.

«محمد ربیعی» عصر چهارشنبه در نشست خبری پس از این دیدار افزود: انتظار ما از دیدار با آلومینیوم اراک کسب امتیاز کامل بود زیرا مس رفسنجان برتر بود و موقعیت های بیشتری نسبت به آلومینیوم ایجاد کرد و می توانست در ضربات، موقعیت ها و پاس های آخر بهتر عمل کند که البته به نتیجه برد ختم نشد و دو تیم مساوی شدند.
وی ادامه داد: کیفیت زمین هم در این بازی تاثیرگذار بود و به دلیل بارندگی های صورت گرفته، لایه زیرین چمن گِل بود و تا ۱۵ دقیقه اول بازی فشار زیادی به تک تک بازیکنان هر ۲ تیم وارد شد.
ربیعی اظهار داشت: آلومینیوم اراک در این بازی از روش پنج، چهار و یک استفاده کرد و لایه های دفاعی خوبی را ایجاد کرد، اما مس رفسنجان تمام مسیرهای تهاجی آلومینیوم را در اختیار داشت.
سرمربی تیم مس رفسنجان افزود: چند اتفاق نیز در این هفته برای مس رفسنجان رخ داد، در ابتدای بازی «قایم اسلامی خوار » را در گرم کردن از دست دادیم و ۲ بازیکن دیگر هم به دلیل کرونا و مصدومیت حضور نداشتند.
ربیعی عنوان کرد: مردم اراک خون گرم و دوست داشتنی هستند و مانند مردم رفسنجان و برای فوتبال اراک و شهر اراک در لیگ برتر خوشحالم و امیدوارم هر ۲ تیم نمایندگان شایسته ای در لیگ برتر باشند.
وی بیان کرد: بازی خوبی برگزار شد که جای خسته نباشید به مجموعه باشگاه ورزشی آلومینیوم اراک و شخص آقای خطیبی سرمربی این تیم دارد.
تیم مس رفسنجان عصر چهارشنبه در دیدار مقابل آلومینیوم اراک در هفته سوم رقابت های لیگ برتر کشور به نتیجه تساوی صفر بر صفر رسید.
«رسول خطیبی» سرمربی تیم آلومینیوم اراک در نشست خبری پس از این دیدار حضور پیدا نکرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار