نخستین پیش ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا براساس ضوابط جدید فروش تعیین شده برای خودروها از فردا یکشنبه ۴ خرداد آغاز خواهد شد.

آفتاب نیوز :
در پی تصمیم اتخاذ شده در جلسه روز جمعه کمیته خودرو که قرار شد ۲۵ هزار دستگاه انواع خودرو هم زمان با ایام عید سعید فطر به بازار عرضه شود، نخستین فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به مدت یک هفته از چهارشنبه ۷ خردادماه آغاز می شود.
پیش ثبت نام از فردا (یکشنبه) آغاز می شود و ضروری است متقاضیان قبل از ورود به سایت فروش ایران خودرو به آدرس www.esale.ikco.ir در روز چهارشنبه (۷ خرداد)، دارای کد کاربری و رمز عبور باشند. با پایان مهلت یک هفته ای و ثبت نام متقاضیان، با استفاده از ساز و کار قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی، ثبت نام کنندگان نهایی مشخص خواهند شد.
دیگر گروه خودروساز (سایپا) نیز پیش ثبت نام محصولات خود را از یکشنبه (۴ خرداد) آغاز خواهد کرد. براین اساس طی ۱۰ روز آینده مشتریان فرصت دارند که ثبت نام کنند. ۷۲ ساعت پس از پایان ثبت نام نیز قرعه کشی انجام و اسامی انتخاب شدگان از طریق پیامک به شماره همراه آنان ارسال خواهد شد. مشتریان انتخاب شده ملزم هستند ظرف مدت ۴۸ ساعت اقدام به تکمیل وجه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و سایپا کنند. تحویل خودرو نیز تا حداکثر سه ماه از زمان تکمیل وجه انجام خواهد شد.
طبق اعلام عباس قاسمی- معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه خودروسازی سایپا- در این طرح جدید شانس همه برای قرعه کشی و تخصیص خودرو یکسان است؛ بنابراین هیچ تفاوتی بین فردی که روز اول ثبت نام می کند با آخرین نفر ثبت نام کننده در آخرین روز وجود ندارد و شانس همه براساس قرعه کشی یکسان است.
در گروه خودروسازی سایپا نیز مدت زمان ثبت نام قبل از قرعه کشی ۱۰ روز تعیین شده که سه روز اول پس از ثبت نام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار