به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ محسن حاجی میرزایی پس از شرکت در کمیسیون آموزش مجلس در جمع خبرنگاران، مشکلات سامانه شاد را ناشی از نرم افزار مورد استفاده، زیرساخت های این سامانه و پهنای باند دانست و گفت: جمعی از همکاران ما در وزارت آموزش و پرورش در حال جمع آوری اشکالات هستند و با مجموعه های مرتبط برای حل و فصل مسائل و مشکلات رایزنی می کنند.
وزیر آموزش و پرورش سامانه شاد را یک سامانه بومی خواند و افزود: به هر حال حدود ۱۱۰ هزار مدرسه با بیش از ۵۵۰ هزار کلاس داریم که همین الان روزانه بیش از ۱۰۰ هزار ارتباط زنده روی سامانه شاد برقرار می شود و ممکن است انبوه ارتباطات، اشکالاتی را در عمل به وجود بیاورد، اما با اطمینان می گوئیم که همه تلاش ما بر این است که اشکالات را به تدریج شناسایی و رفع کنیم.
آقای حاجی میرزایی ابراز امیدواری کرد: این مشکلات به زودی حل و فصل شود.
وی در ادامه سند تحول بنیادی آموزش و پرورش را مهمترین ماموریت این وزارتخانه توصیف کرد و گفت: ما نمی توانیم این سند تحول را یک برنامه در کنار سایر برنامه ها یا به عنوان یک اولویت در کنار سایر اولویت ها ببینیم.
وزیر آموزش و پرورش افزود: همه آموزش و پرورش یعنی سند تحول، بنابراین همه تلاش ما معطوف به این است که این سند تحول را اجرایی کنیم.
آقای حاجی میرزایی همچنین گفت: گزارشی از اقدامات انجام شده درباره این سند به اعضای کمیسیون آموزش مجلس ارائه شد و نمایندگان مجلس هم دیدگاه و نظرات خود را ارائه کردند که ادامه بحث به جلسات بعدی موکول شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار