دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در بیانیه ای نوشت: ما اجازه نمی دهیم دشمنان ملت ما، آمریکا جهان خوار و رژیم غاصب صهیونیستی و ایادی حلقه به گوش آنان به بهانه شلیک به هواپیما، از مردم ایران انتقام بگیرند.

به گزارش خبرگزاری موج، دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای را پیرامون حادثه هواپیمای اوکراینی صادر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و بزرگوار ایران
ملت عزیز و داغدار ایران اسلامی
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تولد، هدفش را دفاع از اسلام ناب محمدی "صلی الله علیه و آله وسلم" و حمایت شبانه روزی از شما ملت شریف و عزیز ایران قرار داد.
یک روز دشمنان در کردستان توطئه کردند تا امنیت ایران و مردم غیور کُرد را از بین ببرند. پاسداران جان بر کف برای دفاع از شما مردم، وارد میدان شدند. آن روز در کردستان سر پاسداران را بریدند، آنان را در دیگ آب جوشان انداختند، سرشان را بر بالای نی بردند، اما آن ها خم به ابرو نیاوردند و برای دفاع از ایران اسلامی و مردم مسلمان کُرد، تا بدانجا سختی را به جان خریدند که امنیت به کردستان برگشت.
در مبارزه با منافقین، پاسداران شما، تکه تکه شدند. به اسارت رفتند. جانباز شدند. با تیغ بدن آنان را ذره ذره کردند و آن ها عاشقانه برای دفاع از شما ملت عزیز و قدرشناس ایران اسلامی از همه هستی گذشتند.
در دوران جنگ هشت ساله، پاسداران شما، همت ها و زین الدین ها و باکری ها و خرازی ها و باقری ها و هزاران پاسدار جان بر کف، شهادت و جراحت و اسارت و سختی و درد را تحمل کردند تا مانع نابودی جمهوری اسلامی بشوند. در این مسیر از هستی گذشتند و امنیت و آرامش و آسایش را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آوردند.
همین پاسداران پس از جنگ هشت ساله، در مقابل قاچاقچیان، ضد انقلاب داخلی و خارجی برای دفاع از مرز های کشور و مرز های اعتقادی و آرمانی ایستادند و نگذاشتند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار