رویترز: نیروی هوایی چین حمله به پایگاه آمریکا را تمرین کرد + فیلم

آنچه دیگران می خوانند: قدیمی ترین صابون فروشی تهران!! تجاوز بی رحمانه پسر تهرانی سنگدل به دختر 14 ساله / مادرش او را در چه وضعیتی دید؟ + عکس قیمت دلار کانال 28 هزار تومان را رد کرد ؛ جزییات سنگ تمام فریبا نادری برای تولد همسرش + عکس عکس ماسکی مهتاب کرامتی با حالتی خاص علت افزایش قیمت امروز دلار چه بود؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
یک خبرگزاری انگلیسی مدعی است ویدئوی منتشر شده توسط نیروی هوایی چین، تمرین عملیات این کشور علیه یک پایگاه نظامی آمریکا در منطقه شرق آسیا را نشان می دهد.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نیروی هوایی چین بتازگی تصاویری از رزمایش نظامی بمب افکن های «اِچ-۶» را که قادر به حمل بمب های اتمی هستند، منتشر کرد.
خبرگزاری «رویترز»، مدعی است تاسیساتی که در رزمایش مذکور مورد تمرین و حمله بمب افکن های چینی قرار گرفته، از روی پایگاه هوایی «اندرسون» متعلق به ارتش آمریکا در جزیره گوام شبیه سازی شده است.
این خبرگزاری انگلیسی همچنین نوشت، این ویدئو که به سبک فیلم های هالیوودی و با موسیقی متن جالب توجه ساخته شده، در دومین روز رزمایش نظامی چین در نزدیکی تنگه تایوان منتشر شده و خشم پکن از سفر دستیار وزیر خارجه آمریکا به تایپه را منعکس می کند.
به نوشته رویترز، این کلیپ دو دقیقه و پانزده ثانیه ای که تحت عنوان «اچ-۶، خدای جنگ حمله می کند» منتشر شده، بمب افکن های اتمی چین را نشان می دهد که از پایگاهی در صحرا بلند شده و دقایقی بعد موشکی را به یک باند فرود ساحلی، شبیه پایگاه هوایی آمریکایی در گوام، شلیک می کند.
نیروی هوایی ارتش چین در شرح مختصری برای این ویدئو ...

سرخط اخبار