مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد بر لزوم رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی از سوی یکایک شهروندان تاکید و بیان کرد: کرونا به در حیاتی تر از سیزده به در است.

محمدرضا حیدری ظهر سه شنبه در قالب پیامی در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: از بامداد تا شامگاه سیزدهمین روز ۱۳ فروردین ماه به منظور رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی خروج خودروها از منزل در مشهد ممنوع است.
وی خطاب به همه شهروندان: شکیبایی کنیم، کرونا به در مهمتر و حیاتی تر از سیزده به در است.
رییس شورای شهر مشهد تاکید کرد: در خانه بمانیم!
پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی نیز پیش از این اعلام کرده است: حرکت خودروها از پنج بامداد تا ساعت ۲۴ روز سیزدهم فروردین ماه جاری از مقابل خانه برای شهروندان در سراسر این استان ممنوع است.
بر این اساس، نه تنها خودروهای شهروندان متخلف از این ابلاغ قانونی به مدت یک ماه توقیف می شوند بلکه رانندگان آنها نیز محکوم به پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی هستند.
استاندار خراسان رضوی نیز دیروز اعلام کرد: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکنون ۲ هزار دستگاه انواع خودرو از مبادی ورودی مسیرهای جاده ای این استان به مبدا حرکتشان بازگردانده شده اند.
علیرضا رزم حسینی افزود: در چارچوب اجرای این طرح قانونی، اقدامات بازدارنده در ۱۳۲ نقطه استان خراسان رضوی توسط هزار و ۹۸۰ مامور نفر در سه نوبت کاری در حال اعمال است.
"طرح فاصله گذاری اجتماعی" یک مصوبه ملی است که از سوی کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مستقر در وزارت کشور، مدیریت، اجرا و نظارت می شود. مدت تعیین شده برای اجرای این طرح هشتم لغایت بیستم فرودین ماه جاری است که در صورت تصویب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تمدید خواهد شد.
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی "فاصله گذاری اجتماعی" به معنای تلاش برای به حداقل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار