سرپرست باشگاه پرسپولیس ادعاهای عجیبی را درباره صحبت هایش با شیخ دیاباته برای انتقال مهاجم استقلال به جمع سرخپوشان مطرح کرد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، پس از انتشار یک فیلم جنجالی از صحبت های مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس، بعدازظهر امروز بخش دیگری از صحبت های او در فضای مجازی منتشر شد.
وی در بخشی از صحبت هایش اظهار داشت: اینها خواستند مرا به دام بیندازند. من که سعادتمند نبودم. شر را او آورد! (در این بخش رسول پناه از الفاظ زشتی در مورد مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال استفاده کرد که قابل انتشار نیست).
رسول پناه با آوردن نام وریا غفوری و اینکه قراردادش با استقلال شش میلیارد بوده است، ادامه داد: دیشب دیاباته به من زنگ زد و گفت که او را به پرسپولیس بیاورم. من به دیاباته گفتم نمی توانم او را به پرسپولیس ببرم. او عنوان کرد که 400، 500 هزار دلار بدهم و حتی به 400 هزار دلار هم راضی است، اما گفتم به خدا نمی توانم، چون شر می شود. دیاباته گفت، جان مادرت مرا ببر، من اینجا اسیر هستم!
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مطمئن باشید گل محمدی اگر با پرسپولیس قهرمان آسیا شود، صبح روز بعد از پرسپولیس می رود. اگر نرفت، حاضرم وسط چهار راه نظام آباد هرچه خواستید، به من بگویید.
رسول پناه خاطر نشان کرد: من بازی را بلدم و او هم می داند که بازی را می دانم و می داند که انصاری فرد نیستم که بترساند.
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خطاب به فردی که با او صحبت می کرد، گفت: تو را هم سرمربی پرسپولیس بگذارند، این تیم قهرمان می شود!
مشاور حقوقی پرسپولیس: شجاع اگر می ماند هم نمی توانست برای پرسپولیس در فینال بازی کند/ فسخ او به 2 دلیل غیرقانونی است

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار