حجت‌الاسلام صدیقی، غسل خبرساز و باقی قضایا

لوگوی برترینها برترینها . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۲۳
سخنان حجت درباره مرحوم مصباح یزدی واکنش برانگیز شده است. دیروز برخی از چهره های مطرح روحانی نسبت به این سخنان واکنش منفی نشان دادند و آن را ضربه ای به دین و روحانیت خواندند.

روزنامه توسعه ایرانی - محبوبه، ولی: علی نظری، نماینده پیشین مجلس در توئیتر نوشت: «اظهارات آقای صدیقی امام جمعه تهران باعث شد در وصیتنامه ام، یک نکته را خطاب به پسرهایم اضافه کنم. اگر هنگام غسل در غسالخانه من چشمم را باز کردم، تو را خدا از همان غسالخانه مرا به بیمارستان برگردانید. نکند نامردی کنید و دفن کنید. معرفت داشته باشید که اگر چشمم را باز کردم بدانید زنده ام.»
حسین رزاق هم نوشت: «میتی که روی تخت مرده شورخانه چشم باز می کند را برمی گردانند بیمارستان نه توی گور! آنکه دیده و کاری نکرده، اما با ذوق روایت می کند را هم می فرستند تیمارستان نه تلویزیون!»
وقتی می گوییم صدا و سیما رسانه ملی نیست
این در واقع گفته های تازه شیخ البکا در تلویزیون است که اینگونه دستمایه طعن و طنز ها شده است. وقتی می گوییم صدا و سیما یک رسانه ملی نیست از چه حرف می زنیم؟ اینکه تلویزیون در سالگرد قربانیان یک تشییع در کرمان و هواپیمای اوکراینی که هر دو حاصل بی تدبیری آقایان مسئول بودند، سکوت اختیار کرده و ترجیح می دهد برای شکستن سنگینی این سکوت، آنتنش را بدهد به حجت الاسلام کاظم صدیقی تا بگوید که آیت الله جاودان به غسال آیت الله مصباح سفارش کرده بوده حواستان باشد که وقتی کرامتی از آیت الله مصباح دیدید به ما بگویید.
بعد هم غسال با اشتیاق تعریف کرده که هنگام غسل آیت الله مصباح چشمان خود را باز کرده، نگاه مهربانانه ای به غسال کرده و بعد هم چشمان خود را بسته است. احتمالا تلویزیون هم دیگر به «ملی بودن» خود باور ندارد و می پندارد که تریبون نماز جمعه است با یک جامعه مخاطب مشخص، نه مخاطبان میلیونی از طیف های مختلف!
به هر حال رسانه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار